Konkretny bank zdjęć czy wszystkie jednocześnie?
#25
Lezec nie leza, ale z powalajace tez nie sa niestety. Najwiekszy problem, co jak nietrudno zgadnac patrzac na tematyke mam z focusem. Duzo mniejszy z szumem, tym bardziej, ze zwykle odszumiam przynajmniej tlo.
Zastanawiam sie tez nad zmiana szerokiego kata, na jakis ze stabilizacja, ale to juz zupelnie inna bajka i inny dzial. Smile

O btw widzialam Twoje poradniki wczesniej jak szukalam czegos o stockach i tak patrze na zdjecie motyla na reku dodane do ktoregos poradnika i tak sobie mysle, gdzie ja na tym calym stock-boardzie czytalam o takim zdjeciu... Icon_cheesygrin Normalnie pamiec doskonala. Icon_wink
(2010-01-18, 17:29:13)tarczas napisał(a): zgadzam się w pełni z przedmówca....mi po obejrzeniu tej galerii nie pozostaje nic innego jak złozyć zabawki i zlikwidować konta na stockachSmile wpadnę czasem Was poczytać

No wez nie gadaj. Icon_razz Za takie defetystyczne podejscie mozna oberwac. Icon_wink Trzeba utrzymywac wysokie morale i focic ile wlezie. Smile Sztuka sztuka, umiejetnosci umiejetnosciami, ale na szczescie w fotografii statystyka dziala na nasza korzysc. Smile Np przy robieniu zdjec wiewiorek / aktorow zwykle na jakies 300 zdjec na sesje 30 jest akceptowalnych, 3 ida do sieci. Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Konkretny bank zdjęć czy wszystkie jednocześnie? - przez mdd - 2010-01-18, 17:30:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny bank zdjęć + blog lechyu 2 2 883 2017-08-14, 16:26:04
Ostatni post: lechyu
  Jakie oprogramowanie do wysyłania plików na wszystkie stocki? create 3 4 068 2014-11-10, 11:20:11
Ostatni post: alzajac

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości