[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci
#18
(2009-06-16, 23:18:32)Michał napisał(a): Robercie - pieprzyki na fotce znajdują się tam w pełni świadomie. Nie wiem czy lubisz takie rzeczy czy nie, ale mnie pieprzyki na kobiecym brzuszku wydają się bardzo seksowne.

A to przepraszam. Nie sądziłem że są to pieprzyki, a tło stanowi kobiecy brzuch (skąd ja miałem wiedzieć że to brzuch?). Myślałem że to jakaś przekombinowana kompozycja, w której jeden z materiałów ma nierówną fakturę i na dodatek jest dziwnie poplamiony Icon_wink

Cytat:Co do fotki na fioletowym tle, ale również i pozostałych - borykając się ciągle z brakiem miejsca, kiepskim światłem i takim samym sprzętem - aktualnie to szczyt moich możliwości. Fioletowe tło to jakaś pierwsza lepsza bluzka koleżanki, pognieciona, trzymana przez jeszcze inną panią, ot by zakryć jeszcze gorszą kiblowo-żółtą ścianę. Warunki jeśli chodzi o fotografię - spartańskie, pełen spontan. GO z zamierzenia tak duża, zwyczajnie od jakiegoś czasu nie lubię małej głębi, ale czy to ona powoduje taką płaskość?

Dobrze rozumiem brak miejsca, wydaje mi się że płytsza GO (lub oddalenie tkaniny w tle na ile to możliwe) mogłoby pomóc - pognieciony materiał oraz szew nie rzucałyby się tak w oczy, w dodatku ładnie by było to rozmyte i teoretycznie powinno wyglądać ciekawie (ale skoro wolisz dużą GO to ciężko będzie samymi ustawieniami wyprasować bluzkę i zlikwidować szew).

Cytat:Doradźcie proszę co z tym światłem zrobić, by było mniej płasko. Ktoś mi tu wcześniej doradzał ze światłem wydobywającym. Dodacie coś?

eksperymentuj. Dojdź do jakiegoś SWOJEGO ustawienia, jeśli uda Ci się coś fajnego samemu wykombinować (a nie z recepty znalezionej w sieci) to Twoje zdjęcia może będą pozytywnie wyróżniać się na tle całej reszty - będą rozpoznawalne, Twój styl będzie rozpoznawalny.

Cytat:edit: aha, bym zapomniał się pochwalić - 3 spośród prezentowanych tu zdjęć ukazały sięw czasopiśmie branżowym - "Paznokcie & SPA". Kolejne ma się ukazać w magazynie "Paznokcie", a jeszcze na kolejne dostaliśmy z panią stylistką zlecenie Smile

no to gratulacje Smile Ciekawe czy to te 3 które mi się spodobały. Gratuluję kolejnych zamówień - może właśnie znalazłeś sobie specjalizację, swoją niszę Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci - przez Michał - 2009-05-02, 15:40:05
RE: [Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci - przez robgr85 - 2009-06-17, 22:56:47
RE: [michał] zdjęcia paznoki - przez disarrays - 2009-05-02, 16:15:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Michał] Różne zdjęcia Michał 10 14 277 2009-02-17, 15:31:54
Ostatni post: Michał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości