[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci
#16
Po pierwsze dzięki za słowa krytyki. Oczywiście jest ona jak najbardziej pożądana. Przeniosłem te posty do nowego wątku w tym dziale z takiego względu, że w dziale krytyki można mieć tylko jeden wątek a mnie zależało na wydzieleniu zdjęć paznokci od pozostałych.

Robercie - pieprzyki na fotce znajdują się tam w pełni świadomie. Nie wiem czy lubisz takie rzeczy czy nie, ale mnie pieprzyki na kobiecym brzuszku wydają się bardzo seksowne.

Co do fotki na fioletowym tle, ale również i pozostałych - borykając się ciągle z brakiem miejsca, kiepskim światłem i takim samym sprzętem - aktualnie to szczyt moich możliwości. Fioletowe tło to jakaś pierwsza lepsza bluzka koleżanki, pognieciona, trzymana przez jeszcze inną panią, ot by zakryć jeszcze gorszą kiblowo-żółtą ścianę. Warunki jeśli chodzi o fotografię - spartańskie, pełen spontan. GO z zamierzenia tak duża, zwyczajnie od jakiegoś czasu nie lubię małej głębi, ale czy to ona powoduje taką płaskość? Zazwyczaj świecę poprzez 2 softboxy, obydwa z frontowo-bocznych ukosów. Póki co nawet nie mam miejsca na manipulację odległości, do tego obiektyw 90mm, który jeszcze bardziej ogranicza Icon_wink

Doradźcie proszę co z tym światłem zrobić, by było mniej płasko. Ktoś mi tu wcześniej doradzał ze światłem wydobywającym. Dodacie coś?


edit: aha, bym zapomniał się pochwalić - 3 spośród prezentowanych tu zdjęć ukazały sięw czasopiśmie branżowym - "Paznokcie & SPA". Kolejne ma się ukazać w magazynie "Paznokcie", a jeszcze na kolejne dostaliśmy z panią stylistką zlecenie Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci - przez Michał - 2009-05-02, 15:40:05
RE: [Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci - przez Michał - 2009-06-16, 23:18:32
RE: [michał] zdjęcia paznoki - przez disarrays - 2009-05-02, 16:15:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Michał] Różne zdjęcia Michał 10 14 277 2009-02-17, 15:31:54
Ostatni post: Michał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości