[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci
#12
Szczerze? Chyba będę pierwszą osobą której nie podobają się te fotografie (ale znalazły się też fajne, w liczbie 3ch sztuk ;]) . Wg mnie diabeł tkwi w szczegółach, które zawsze wpływają na całokształt. Co np. mi nie pasuje w dwóch ostatnich (nie mam tyle czasu aby komentować wszystkie)?

Pierwsze - plama przy wskazującym - aż odrzuca, to było celowe, jeśli tak to proszę napisz dlaczego bo moje (słabawe Icon_razz) wyczucie estetyki nie może tego strawić Icon_razz Nie można było tego wyretuszować w programie graficznym?

Drugie - znowu tło - widoczne łączenie tkaniny. Nie można było tego tak ustawić, aby ten rozpraszający szew znajdował się poza kadrem lub GO? Nie wiem dlaczego (może to kwestia GO, albo ustawienia świateł) ale zdjęcie wydaje mi się okropnie płaskie.

Cytat:Jeśli pod względem technicznym nic fotce zarzucić nie mogę, to na pierwszy rzut oka dłonie i skóra ( młodej jak sądzę ) modelki nie wygląda młodzieńczo i aksamitnie. Fotka jest tak ostra, że wzrok ( mój) przykuły właśnie dłonie i bardzo wyraźna ( nie aksamitna) struktura skóry, dopiero później obejrzałem paznokcie .
też wydaje mi się, że dłonie odciągają uwagę od paznokci (które właśnie powinny być chyba głównym elementem przyciągającym oko na tych fotografiach).

Pozdrawiam.
Robert
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Michał] Zdjęcia stylizowanych paznokci - przez Michał - 2009-05-02, 15:40:05
RE: [Michał] zdjęcia stylizowanych paznokci - przez robgr85 - 2009-06-13, 09:29:45
RE: [michał] zdjęcia paznoki - przez disarrays - 2009-05-02, 16:15:53

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Michał] Różne zdjęcia Michał 10 14 277 2009-02-17, 15:31:54
Ostatni post: Michał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości