Problemy techniczne
#1
Wczoraj u mnie prawie zanikła sprzedaż (1dl, przy średniej 6-8 dziennie), już się zastanawiałem czy nie ma jakiegoś święta w USA/Kanadzie, a dziś zauważyłem notkę:

If you are experiencing slow load times or downtime from iStockphoto, it could be for one of the following reasons:

* We are currently experiencing some technical difficulties with searches and lightboxes. We are aware of the problem and we are working as fast as we can to get it fixed. We appreciate your continued patience. Sincerely, The iStockphoto Team

Co ciekawe, nie dali tego gdzieś na stronie głównej, a komunikat pokazuje się dopiero, gdy wchodzimy w "Request payment of earnings"

Jak u Was się to odbiło na sprzedaży?
Odpowiedz
#2
faktycznie wczoraj tj czwartek duzo slabiej bylo
Odpowiedz
#3
u mnie odwrotnie - w czwartek sprzedaż była najwyższa w tym tygodniu
Odpowiedz
#4
(2009-06-05, 10:00:05)BLADE napisał(a): u mnie odwrotnie - w czwartek sprzedaż była najwyższa w tym tygodniu

U mnie tak samo - najwięcej w tym tygodniu i nieco powyżej średniej z tygodni ubiegłych Smile
Odpowiedz
#5
U mnie tak samo jak u Blade. poczatek tygodnia lezal, wczoraj odzylo.
Odpowiedz
#6
A mi wiecie co sie stało ? Miałem jakąś ilość $ a na drugi dzien miałem o 5 $ miej ! Kiedyś owszem tez mi zabrało z dolara ale dostałem maila ze cos tam, a tutaj - nic Smile
Pozdrawiam Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#7
U mnie najlepszy dzień od miesiąca
Odpowiedz
#8
Kurcze, a u mnie null, zero, czarna du.. normalnie, ech te ich algorytmy. początek czerwca leży u mnie całkowicie.
Odpowiedz
#9
Te problemy techniczne objawiają się jak widać nie tylko w spadającej sprzedaży, lecz uniemożliwiają całkowicie upload jakiejkolwiek fotki (bynajmniej na tą chwilę - IE 500 naprzemiennie z "incorrect login")...

remik44992
Odpowiedz
#10
Na tą chwilę działa OK (bynajmniej u mnie).
remik44992
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne iStockphoto rachwal 1 243 373 974 2024-01-30, 22:12:59
Ostatni post: BLADE

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości