Packshoty - zdjęcia produktów - technika, wynagrodzenie etc.
#6
Cytat:Moim zleceniodawcą miedzy innymi jest firma kosmetyczna ...robie dla nich każdą nową linie kosmetyków ..sesje z modelkami ..sporo tego ..za jedno packshota płacą mi 30 zł ... ale teraz pytanie dla kogo jest to dużo a dla kogo mało?

może się mylę, ale wydaje mi się że firma kosmetyczna, mogłaby płacić dużo dużo więcej. Chyba dla niej, te 30zł to baaardzo mało, taka cząsteczka H2O w jeziorze. Nie wiem czy robisz zdjęcia dla vichy czy innej korporacji... ale przemysł farmakologiczny wydaje się być niezłym źródełkiem (patrząc na ceny kosmetyków oraz nakład i zapotrzebowanie na rynku). Tak sobie gdybam (bo w sumie to za mało wiem o firmie dla której fotki robisz, oraz konkretnych warunkach współpracy - więc nic innego mi nie pozostaje).

Cytat:Alicja sesja z modelkami to już raczej nie packshoty
Jak nie jak tak? Packshot to zdjęcie reklamujące produkt. Czasem bez człowieka w kadrze produkt traci swój urok (np biżuteria najlepiej się prezentuje na modelkach, a nie np na białym tle - oczywiście to nie wyklucza takiego rodzaju packshotu). Myślę że w branży kosmetycznej jest podobnie.

może kogoś zainteresuje poniższy tekst:
http://blog.killbill.pl/category/klienci...jonowanie/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Packshoty - zdjęcia produktów - technika, wynagrodzenie etc. - przez robgr85 - 2009-02-10, 12:36:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka to technika robione sa te zdjecia??? Monia 11 13 821 2008-06-30, 09:36:37
Ostatni post: Bramka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości