Problemy techniczne Shutterstock
(2017-02-24, 16:10:56)fotek napisał(a): Przeciez kaska nie znikneła... na bieżąco widać ze jej przybywa

Mnie nie przybywa Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2017-02-24, 16:13:33)oxygenka napisał(a): Mnie nie przybywa Icon_cheesygrin

Oj jak mi przzykro Smile
Odpowiedz
(2017-02-24, 16:15:01)fotek napisał(a): Oj jak mi przzykro Smile

Spoko odkuje w bliżej mi nieznanej przyszłości Icon_biggrin
Odpowiedz
że też pamiętacie co sprzedało się 500 /600 dili temu Smile
Odpowiedz
że też pamiętacie co sprzedało się 5 /6 dili temu Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2017-02-24, 20:51:10)GregorK napisał(a): że też pamiętacie co sprzedało się 5 /6 dili temu Smile

Bo to były ostatnie sprzedaże Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Edit: przepraszam - moja pomyłka. Spojrzałem na złą rubryczkę i porównywałem do ilości z 123RF. Poniższe nieaktualne. Proszę o usunięcie tego posta.

Właśnie robię sobie coponiedziałkową statystykę i widzę, że zniknęło mi ponad 500 zdjęć z portfolio. Icon_frown Wg strony głównej mam o tyle mniej "Active images" w stosunku do zeszłego poniedziałku. Czy ktoś wie co jest grane?
Odpowiedz
(2017-02-27, 10:31:41)Crazy_Cat napisał(a): Poniższe nieaktualne. Proszę o usunięcie tego posta.

a to musisz do ojca chrzestnego wysłac flaszkę kurierem i list z uzasadnieniem, ale taki na 6 stron maszynopisu Icon_cheesygrin inaczej nie usunie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Zawsze też możesz zamienić cały tekst na uśmiechniętą mordkę Smile Najwyżej ludziska pomyślą że lubisz problemy techniczne. Ewentualnie w miejsce poprzedniego tekstu można też wstawić jakiś fajny dowcip.
Odpowiedz
To co się dzieje na Shutterstock to juz zakrawa na kabaret. Jak sprzedaż zaczyna się odradzać to musi sie strona znowu spier...ć. Icon_evil
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 85 gości