Ściana płaczu Shutterstock
Zauważyłem jeszcze ostatnio coś takiego że na mapie pojawiają mi się sprzedane ilustracje i po zakończeniu prezentacji wszystkich, znowu niektóre pojawiają się od nowa. Ja nie mam dużej sprzedaży więc jest to dla mnie zauważalne. Wcześniej tego nie miałem. Było tak że wyświetliły się wszystkie do ostatnio sprzedanego i tak zostawało. Teraz jakiś ruch jest i jakby odświeżanie  Smile No chyba że niektóre sprzedały mi się 2 razy w dokładnie tych samych miejscach...
Odpowiedz
To się często zdarza, też tak mam. Mało się sprzedaje, to się robi sztuczny tłok Smile
Odpowiedz
Ahaaaa to o to chodzi Icon_cheesygrin  Dzięki za wyjaśnienie! A że tak spytam przy okazji - czy opis Shutterstock na głównej stronie forum, cytuję "... Tutaj naprawdę zarabia się na zdjęciach" jest nadal aktualny? Tak tylko pytam bo ja wciąż początkujący i wierzący w opisy Icon_wink
Odpowiedz
(2017-01-16, 21:45:23)spyman napisał(a): Tutaj naprawdę zarabia się na zdjęciach" jest nadal aktualny? Tak tylko pytam bo ja wciąż początkujący i wierzący w opisy Icon_wink

Opis jest jak najbardziej aktualny - ale przecież nie piszą, że dostawcy zarabiają na zdjęciach, firma natomiast tak Smile
Odpowiedz
Styczeń w każdym razie nie rozpieszcza ani dolarami ani deelami Icon_sad
Odpowiedz
Właśnie miałem review illustracji 100% aproved Smile
Odpowiedz
I to niby ma być Twoja ściana płaczu??? wrwrwrw Icon_wink
Odpowiedz
(2017-01-16, 23:50:25)spyman napisał(a): I to niby ma być Twoja ściana płaczu???  wrwrwrw  Icon_wink
Oczywiście, bo juz nie cieszy się ze sprzedaży, ale z akceptacji. Smile
Odpowiedz
Tyle pozostało Icon_wink
Odpowiedz
Jak tam u was dzisiejsza sprzedaż? U mnie dzisiejszy dzień jest najgorszym w styczniu, nie licząc Nowego Roku Icon_cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 73 gości