Ściana płaczu Shutterstock
Wieżę Eiffla można focić i wrzucać na stocki....pod warunkiem że robisz to w dzień, w nocy kiedy jest oświetlona nikt tego nie przyjmie chyba że jako edytorial....to tak na marginesie;]
Odpowiedz
A faktycznie... "Daytime shots are acceptable for commercial use."
Odpowiedz
(2017-01-04, 19:29:53)guteksk7 napisał(a): Ja dzisiaj walentynki męczyłem, ale nie wiem czy nie za wcześnie Icon_lol

za wczesnie to chyba nie, u mnie od koncowki grudnia w DLach glownie wielkanoc
Odpowiedz
(2017-01-04, 21:33:56)maccio napisał(a): Gdyby to zdjęcie było zrobione nocą - to by odrzucili (w tym przypadku oświetlenie jest chronione prawem autorskim).
(2017-01-04, 21:34:59)fotorince napisał(a): Wieżę Eiffla można focić i wrzucać na stocki....pod warunkiem że robisz to w dzień, w nocy kiedy jest oświetlona nikt tego nie przyjmie chyba że jako edytorial....to tak na marginesie;]

Dokładnie tak, nocne wszystkie mi odwalili za trademark;/

(2017-01-04, 21:13:24)mmlolek napisał(a): Zdjęcie czy fotomontaż , do obiektu w tle się nie doczepili

Fotomontaż, ciężko było zmusić do współpracy gołębie Icon_razz
Odpowiedz
Czy u Was też początek roku taki ubogi w DLe? Icon_sad
Odpowiedz
Jak co roku.. trza zacisnąc zęby i to przeczekać
Odpowiedz
(2017-01-09, 21:16:25)szakalikus napisał(a): Czy u Was też początek roku taki ubogi w DLe? Icon_sad

U mnie ubogi, ale też za dużo nie działałem przez ostatnie 2-3 tygodnie.
Odpowiedz
Ja działałam i też nie ma kokosów więc chyba bez różnicy czy się wrzuca czy nie i tak zastój Icon_rolleyes
Odpowiedz
Ja portfolio mam jeszcze bardzo ubogie ale żeby od piątku zero....  Icon_sad  Tak długiego przestoju to nie pamiętam. Na dodatek doszło mi trochę prac które zawisły w niebycie. Też tego nigdy wcześniej nie miałem. A teraz to już któryś przypadek z rzędu. Części prac wcale nie rozpatrują a potrafią nowsze zaakceptować. Że o dziwnych i nieuzasadnionych odrzutach nie wspomnę... Coś tam wg mnie ewidentnie kombinują, zmieniają albo cóś.
Odpowiedz
(2017-01-09, 21:19:00)alga38 napisał(a): Jak co roku.. trza zacisnąc zęby i to przeczekać

Prawda, tylko to zaciskanie trwa coraz dłużej Smile
Dawno cię tu nie było Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości