Problemy techniczne Shutterstock
można: waluty-> przeliczenie salda.
______________
:twisted:
Odpowiedz
ktos cos jakies problemy z uploadem przez FTPa do SS?
zawsze wysylalem przez CyberDucka przez kilka dni nie moge sie cos polaczyc, byly jakies zmiany w loginie do SS?
Dzieki
Odpowiedz
Wysyłałem wczoraj wieczorem - żadnych problemów
Odpowiedz
(2016-11-10, 15:08:31)Tomek De napisał(a): Wysyłałem wczoraj wieczorem - żadnych problemów

U mnie przes StockUploader także bez problemu
Odpowiedz
Z tym bez problemu - to bym nie powiedział Icon_wink
Ale zauważyłem jedno - czasem ftp nie pobiera wszystkiego (może coś sie kolejkuje?)
Dziś przeszły foty dopiero za trzecim podejściem - tez wysyłam przez stockuploadera (przynajmniej wiem, ktore foty jeszcze są do przepchnecia)
Odpowiedz
Ja wysyłam przez filezille, czasami nie przechodzą zdjęcia, tzn są ale ich nie widać. Wtedy dogrywam jedno przez przeglądarkę i wszystkie pojawiają się Smile
Odpowiedz
Po raz pierwszy przytrafiła mi się dość dziwaczna sytuacja... wrzucam zdjęcie przez stronę... po kilkunastu minutach odrzut i powód: File Transfer Error -- Please check your file and resubmit.
Wrzucam drugi raz - to samo
Trzeci - przez FTP - to samo
Cholera mnie już bierze - inne zdjęcia przechodzą - a to jedno nie
Zmieniłem delikatnie rozmiar dłuższego boku - na 6500px... kolejna wrzutka i czekam Icon_wink
Miał ktoś z Was coś podobnego?
Odpowiedz
Przed chwilą wrzucałem przez stronę i jest ok. Wczoraj strasznie wolno szedł transfer na ss, ale przeszło nawet 12000px na dłuższym, więc to chyba chwilowe problemy.
Odpowiedz
Macieju - powtórzę Smile
***
Mam problem z jednym konkretnym zdjęciem - pozostałe przechodzą bez problemu - a to jedno jest odwalane za każdym razem z powodu tego błędu transferu
***
Nic... czekam Icon_wink może zmiana wielkości pomoże...
Odpowiedz
ok, źle zrozumiałemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości