Czas oczekiwania na review w 123RF
coś się ruszyło? U mnie wisi ponad 100 za ostatnie parę msc. Nigdy się tyle nie czekało.
Już do nich pisałem ale zero odzewu.

Na czacie przed chwilą:
Currently we're having a heavy upload traffic which caused some delay in our review process.
please hold on i will check your account.
Apologies for the delay. I will get our review team to review your pending files ASAP.
Odpowiedz
U mnie to samo, już prawie 500 plików w kolejce. Ostatnie sprawdzone są z 24 sierpnia. A od 27 sierpnia, już wiszą do dzisiaj. Jedynie edytoriale widzę, że rozpatrzyli, chociaż też chyba długo wisiały.
Odpowiedz
zawsze to samo odpisuja takze polecam ich pospieszyc poprzez maila lub chat, skutkuje w 99%
Odpowiedz
Nawet nie widziałem, że tam czat mają. Icon_wink No ale już napisałem, dostałem podobną odpowiedź co blas, chociaż trochę inną. Zobaczymy czy będzie jakiś efekt.
Odpowiedz
Faktycznie, podziałało szybko, sprawdzili wszystko, nawet to co dzisiaj rano wysłałem. Smile Prawie 500 plików przyjętych, to nie pozostało teraz nic, jak usiąść w ciepłym fotelu i czekać na te płynące dolary. Icon_cool
Odpowiedz
(2016-10-17, 18:01:45)RedMoon napisał(a): to nie pozostało teraz nic, jak usiąść w ciepłym fotelu i czekać na te płynące dolary.  Icon_cool

nie ćpaj tyle Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
.. albo zacznij, nie bedzie sie tak dluzycIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Miesiąc trzeba czekac na rozpatrzenie plików. Icon_eek
Odpowiedz
Skąd ta wiadomość? Pisałeś do nich? Ja próbowałem na czacie ich ponaglić, i za pierwszym razem się udało. Ale teraz moje pliki czekają już 3 tydzień.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Co z tego że piszę co tydzień o rozpatrzenie....
Zdjęcia wiszą od końca sierpnia.
Poprzednio zatwierdzili po czterech miesiącach.
Przecież nie postraszę ich talibami, bo i tak mi nie uwierzą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości