Ściana płaczu Shutterstock
U mnie coś tam ciurka, tak ze 2 razy słabiej niż normalnie.
Dziwne jest to, że schodzą jakieś wykopaliska, zapychacze a dotychczasowe pewniaki stanęły w miejscu.
Odpowiedz
U mnie wszystko wróciło do normy, tylko nowe zdjęcia nie schodzą - albo przepadły albo gnioty.
Odpowiedz
(2016-08-23, 18:36:24)guteksk7 napisał(a): U mnie wszystko wróciło do normy, tylko nowe zdjęcia nie schodzą - albo przepadły albo gnioty.

To znaczy mapka tez ruszyła..i jest na bieżąco??? bo u mnie nadal ani drgnie Icon_frown
Odpowiedz
(2016-08-23, 18:38:30)oxygenka napisał(a): To znaczy mapka tez ruszyła..i jest na bieżąco??? bo u mnie nadal ani drgnie Icon_frown

mapka stoi niestety dalej, źle się wyraziłem - wszystko z wyjątkiem mapkiIcon_razz
Odpowiedz
u mnie mapka dziala , proponuje wyczyscic catche albo odswierzyc przegladarke itp,
Odpowiedz
(2016-08-23, 19:41:10)yuma2 napisał(a): u mnie mapka dziala , proponuje wyczyscic catche albo odswierzyc przegladarke itp,

Ja już robiłam to wczoraj... u nic nie dało ..może i niebawem u innych sie mapka ruszySmile
Odpowiedz
U mnie strona się wolno ładuje, mapka nie działa, sprzedaż o połowę mniejsza... Może im napisać maila żeby już przestali poprawiać, bo całkiem spier....ą Smile
Odpowiedz
Jak tam u Was sprzedaż? U mnie teraz tak 25% tego jak było przed "wakacjami" Icon_sad
Odpowiedz
Icon_cry 
U mnie bardzo podobnie,około 20% Icon_sad
Odpowiedz
sierpien sie skonczyl - ELek zero, za SOdy i ODy zebralem piec razy mniej niz w lipcu, ide kopac rowySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 171 gości