Problemy techniczne Shutterstock
a jaki ftp klient ?
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:02:39)Nightman napisał(a): a jaki ftp klient ?

Ajć skleroza;]

Filezilla
Odpowiedz
Ustawienia=>Transfery i tu masz "maksymalna liczba jednoczesnych transferów" możliwości od 1-10
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:15:02)Nightman napisał(a): Ustawienia=>Transfery i tu masz "maksymalna liczba jednoczesnych transferów" możliwości od 1-10

Mam ustawione 2
Jak skończe wysyłać na Dreamstime zmienie na 1 i zobacze czy coś pomogło.
Dzięki
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:17:36)fotorince napisał(a): Mam ustawione 2
Jak skończe wysyłać na Dreamstime zmienie na 1 i zobacze czy coś pomogło.
Dzięki

A mniejsze pliki... czyli zdjęcia tez sie mulą?
Odpowiedz
to poeksperymentuj, daj 1, 5 i zobacz czy coś się zmieni
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:19:44)fotek napisał(a): A mniejsze pliki... czyli zdjęcia tez sie mulą?

Nightman sprawdze i dam znaka.

Też sprawdzę, też dam znaka.
Ale chwilunia, 15 filmów średnio po 2 GB troche idzie jednak;]
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:26:09)fotorince napisał(a): Ale chwilunia, 15 filmów średnio po 2 GB troche idzie jednak;]

Mysle, że nie maja miejsca na Twoje filmy... i Ci pasmo przycieli Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-09-26, 19:48:58)fotek napisał(a): Mysle, że nie maja miejsca na Twoje filmy... i Ci pasmo przycieli Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Wiesz że o tym pomyślałem Icon_cheesygrin
Tzn dokładniej nie że miejsca brak Icon_cheesygrin tylko że za dużo wysyłam takich gigantycznych plików i ktoś się na mnie wku....ił i mi przyciął transferIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Ludziska piszą, że obecnie czas oczekiwania to 9h a w Twojej sytuacji to prawdziwy dramat, ponieważ zanim doślesz ostatnie klatki pierwszego filmu to drwal będzie w połowie zatwierdzania tegoż filmu i nie zobaczy finału gdyż transfer Ci kuleje. Jak to kryminały to po Tobie Tomku  Icon_lol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości