2014-10-24, 08:00:00
|
Ściana płaczu Shutterstock
|
|
2014-10-24, 09:14:58
Dechowcy zgarnęli wszystkie wypasione Sody i Elki, dla mnie już nie starczyło
2014-10-24, 09:15:47
Słaby październik mamy tego lata...
2014-10-24, 09:28:43
słabo to było wczoraj ... w zasadzie to nawet nie było słabo ... wczoraj poniosłem klęskę
______________
:twisted:
2014-10-24, 10:26:11
(2014-10-24, 09:28:43)GregorK napisał(a): słabo to było wczoraj ... w zasadzie to nawet nie było słabo ... wczoraj poniosłem klęskę Wychodzi z tego, że w gruncie rzeczy to zacny i bogaty z Ciebie człowiek. Tyle czasu dokładasz do interesu niedojadasz a takiemu psu ogrodnika oddasz ostatnią kanapkę
2014-10-24, 10:43:07
nie wierz mu, ściemnia jak zwykle. Zobacz na Fotolia w best seller jakie wypasione kanapki jada, aż się głodna zrobiłam
2014-10-24, 11:11:34
(2014-10-24, 10:43:07)alga38 napisał(a): nie wierz mu, ściemnia jak zwykle. Zobacz na Fotolia w best seller jakie wypasione kanapki jada, aż się głodna zrobiłam Lubię to!!!
2014-10-24, 11:28:14
(2014-10-24, 10:43:07)alga38 napisał(a): nie wierz mu, ściemnia jak zwykle... no przecie mówiłem, że bogaty a do tego jaki skromny jedynie w czym nie skromny to w ściemnianiu
2014-10-24, 13:09:59
Gregorek to sub konto Yuriego na polski rynek
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości

