Ściana płaczu Shutterstock
a reszta śpi. a potem będzie że słabo ze sprzedażami. a jak ma być jak sie śpi do 7 rano? z drugiej strony ,... kto bogatemu zabroni.
Odpowiedz
nędza na Shutterstock nie ma po co wstawać

(2014-08-29, 08:20:04)fotek napisał(a): Ja już dzisiaj keywordsy zrobiłem na potrzeby wczorajszej "sesji" Smile

z wiekiem podobno niektórzy tak mają ze spać nie mogą Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Swoją drogą zwróciliście uwagę jak szybko mijają dni w życiu stockera? dopiero co sie szykowaliśmy na wakacyjne foty a już święta focimy. się nie obejrzymy a do wielkanocy przyjdzie wymyślać koncepty
Odpowiedz
Dni i miesiące mijają bardzo szybko i ciekawie co najważniejsze. I to jest super.
Odpowiedz
(2014-08-29, 08:46:18)Wuja napisał(a): z wiekiem podobno niektórzy tak mają ze spać nie mogą Icon_cheesygrin

Nie moga, bo do (podobno galerniczej) pracy muszą lecieć Smile... niezależnie od wieku
Odpowiedz
rzuć to korpo przejdź na "wiatr we włosach" Icon_cheesygrin
Odpowiedz
.... a Zusy się same zapłacą Smile
Odpowiedz
(2014-08-29, 09:52:50)Wuja napisał(a): rzuć to korpo przejdź na "wiatr we włosach" Icon_cheesygrin

Jak dzisiaj szedłem przez plac fabryczny, to miałem wiatr we włosach..... yyyy... zaraz... w jakich włosach? Icon_eek
Odpowiedz
(2014-08-29, 09:54:39)alga38 napisał(a): .... a Zusy się same zapłacą Smile

"wiatr we włosach" jest wtedy jak już wszystko zapłacone a zostaje jeszcze na wentylator i prąd do niego Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-08-29, 08:21:05)canion1 napisał(a): a reszta śpi. a potem będzie że słabo ze sprzedażami. a jak ma być jak sie śpi do 7 rano? z drugiej strony ,... kto bogatemu zabroni.

Jakiej 7,jakiej 7 rano....wstało się własnie nie Icon_razz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 75 gości