Powody odrzutów na ShutterStock
Pewnie kapsel w piachu albo peta przeoczyłeś Icon_wink
Odpowiedz
Ja trafiam ostatnio na idiotę co mi wywala foty za ostrość! Wrzucam aż trafiam na normalnego co przyjmie. Icon_wink Ale strasznie denerwujące to jest... Gdybym wiedział, że na niego trafi to bym w notce zaproponował okulistę albo wymianę monitora. Wrrrr...
Odpowiedz
(2014-07-10, 17:31:54)Scorpion_PL napisał(a): Ja trafiam ostatnio na idiotę co mi wywala foty za ostrość! Wrzucam aż trafiam na normalnego co przyjmie. Icon_wink Ale strasznie denerwujące to jest... Gdybym wiedział, że na niego trafi to bym w notce zaproponował okulistę albo wymianę monitora. Wrrrr...

Robię tak samo, ale ostatnio napisali coś takiego:

"Image was previously rejected. Do not resubmit this image."

Zdjęcie było przesłane do Shutterstock po raz trzeci, za każdym razem poprawiane.
Odpowiedz
A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz
Odpowiedz
(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-07-10, 21:39:23)AndyCandy napisał(a):
(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin

Następny mail będzie czemu usuwasz fotki odrzucone i dodajesz je jeszcze raz. Takie chyba dają ostatnie ostrzeżenie. Wiem bo przerabiałem taki scenariusz.
Odpowiedz
(2014-07-11, 01:23:41)SHaiith napisał(a):
(2014-07-10, 21:39:23)AndyCandy napisał(a):
(2014-07-10, 20:45:30)Scorpion_PL napisał(a): A bo trzeba usuwać z odrzuconych. Wtedy nie ma brzęczenia jak podałeś. Icon_razz

A no widzisz ! Człowiek codziennie się czegoś uczy Icon_cheesygrin

Następny mail będzie czemu usuwasz fotki odrzucone i dodajesz je jeszcze raz. Takie chyba dają ostatnie ostrzeżenie. Wiem bo przerabiałem taki scenariusz.

To ja mam farta, bo tak robię od lat kilku. Smile A maili zazwyczaj nie czytam. Z kilku agencji za dużo tego przychodzi, żeby zawracać sobie głowę.
Odpowiedz
Wstawiałem ostatnio parę HDR. Odrzucone z powodu słabego światła, niewłaściwego balansu bieli lub niekorzystnych warunków oświetleniowych. W przypadku HDR powód pozbawiony sensu. Napisałem do nich maila z moimi spostrzeżeniami na ten temat, pisząc jednocześnie, że proces rozpatrywania HDR przypomina ruletkę... i dziś miłe zaskoczenie. Otrzymałem maila, że przejrzeli zdjęcia i czują, że inspekcja nie była przeprowadzona prawidłowo. Proszą o ponowne przesłanie zdjęć z załączoną notką dla inspektora.
Odpowiedz
(2014-07-17, 22:20:51)mskorpion napisał(a): (...) Proszą o ponowne przesłanie zdjęć z załączoną notką dla inspektora.

To jeszcze nie gwarantuje sukcesu...

Mi się już zdarzyło, że mimo załączonej notki dla inspektorów zdjęcie zostało ponownie odrzucone Icon_neutral
Odpowiedz
Dam znać jak się sprawa skończy...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości