Ściana płaczu Shutterstock
Wuja ja wiem, że dla Ciebie to śmiech Smile Ale ja jestem od 3.5 mieś na Shutterstock i mam 262 pliki w pf Smile Dopiero to się zaczyna rozkręcać z tego co widzę po statystykach. W tym miesiącu +100 % sprzedaży niż w ubiegłym. Jeszcze z 2000 tyś fotek i też będę się śmiał z tych 8 dl Smile (już 10). Bieda oj bieda Icon_razz żeby nie było.
Odpowiedz
nie śmiech tylko Ściana płaczu Icon_wink

W tym miesiącu +100 % sprzedaży niż w ubiegłym - żeby tak proste to było Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-06-24, 18:17:33)niolox napisał(a): W tym miesiącu +100 % sprzedaży niż w ubiegłym.

świetny wynik! też bym tak chciała..... a tu 90% ubiegłego Icon_sad
Odpowiedz
niolox, gdyby mi tak szło jak Tobie to miałbym już ze 100 pobrań, a tak mimo 10x większego PF (w ilości) ledwie idę łeb w łeb z Tobą.

Masz świetne wyniki.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-06-24, 18:17:33)niolox napisał(a): Ale ja jestem od 3.5 mieś na Shutterstock i mam 262 pliki w pf Smile Dopiero to się zaczyna rozkręcać z tego co widzę po statystykach. W tym miesiącu +100 % sprzedaży niż w ubiegłym.

Na początku też mi było łatwo bić wszelkie swoje rekordy,nie zapominaj tylko że im wyżej wleziesz z tym większym hukiem spadniesz cytując klasyka;]
Odpowiedz
Jak to mówią popularnie "rozmiar nie ma znaczenia, liczy się grubość portfela"
Kolega ma świetne zdjęcia i niedługo sypnie Elą Smile
Co do mnie, to tak kiepsko ostatnio miałem w lutym. W ogóle od marca notuje notoryczny spadek zarobków, pobrań mam nawet więcej ale same szprotki Icon_sad
Odpowiedz
u mnie zaczęło się dobrze dziać od kiedy przestałem tu płakać Icon_wink Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dzięki za dobre słowa dobrzy ludzie Smile Najważniejsze, że progres jest. To znaczy, że idzie w dobrym kierunku. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie cały czas tak malinowo, ale ja tam konsekwentnie robię swoje Smile A jak się zaczyna jakieś efekty widzieć to większa motywacja jest Smile choć jak już pisałem bardziej się nastawiam na swój własny rozwój fotograficzny, niż na czysty zarobek. Na tę Elę to czekam cierpliwie, może się doczekam Smile W tym mieś tylko single za 9$ wpadł, mało ale dobre i to. Nic trzeba się brać za robotę, hity same się nie zrobią.
Odpowiedz
Bedzie dobrze. Ważne żeby dobrze narzekać Icon_wink
Odpowiedz
Ja nie narzekam co do zasady, ale ten miesiąc to Dramat przez DUŻE D... Najmniej 2, najwięcej 12 pobrań, zero EL... Patrząc na poziom naszej prasy, to czas chyba zacząć wdrapywać się na drzewa i focić nasze pseudogwiazdy jak robią zakupy albo oblewają się kawą w restauracjach z nadajnikami w solniczkachIcon_wink)))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 184 gości