Ściana płaczu Shutterstock
Ehhh... i tak bida jest i pewnie będzie Icon_sad
Odpowiedz
Maj miałem prawie rekordowy, dwie elki, sporo singli, a OD-y prawie coziennie. Czerwiec to jakiś dramat jest sama drobnica, do dziś nie sprzedał się ani jeden singiel a nawet OD.
Mówią, że jak się ponarzeka to wpada coś tłustszego, no to narzekam.
Odpowiedz
Ehhhhh...... gdyby człowiek potrafił.... też bym chętnie z Wami pobiadolił.

Może by wynająć jakąś zawodową płaczkę z urzędu...................
Odpowiedz
(2014-06-09, 09:37:56)ambrozinio napisał(a): Ja nie wytrzymałem i się zalogowałem. Jeden DL zwykły i to jeszcze odkurzacz... No to pozamiatane. Może niedługo przyjdzie nam się chwalić jakie zdjęcia w ogóle sprzedaliśmy i będziemy wspominać czasy gdzie każdy miał po 20 dl/dzień Icon_sad Icon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin

fajnie mieć 20 DL-i dziennie, ja nie mam Icon_sad nie będę miał co wspominać Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
No ale masz 10 a inni nie mają Icon_wink
Odpowiedz
Ehhh... słoneczko juz wysoko, a tu nawet 20 DL-li nie ma Icon_sad

(2014-06-09, 15:41:12)Picmax napisał(a): Ehhhhh...... gdyby człowiek potrafił.... też bym chętnie z Wami pobiadolił.

Wykaż sie kreatywnością Smile
Odpowiedz
(2014-06-09, 20:06:43)GregorK napisał(a): fajnie mieć 20 DL-i dziennie, ja nie mam Icon_sad nie będę miał co wspominać Icon_cheesygrin

20 z wszystkich stoków! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
nie ma Dli nie ma... Icon_sad
Odpowiedz
(2014-06-10, 07:06:29)ambrozinio napisał(a):
(2014-06-09, 20:06:43)GregorK napisał(a): fajnie mieć 20 DL-i dziennie, ja nie mam Icon_sad nie będę miał co wspominać Icon_cheesygrin

20 z wszystkich stoków! Icon_cheesygrin

chyba tygodniowo Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
heh no u mnie się potwierdziła zasada, że kupujący u mnie mają wolne od piątku do poniedziałku, zakupy robią tylko przez 3 dni w tygodniu Icon_sad Dzisiaj dopiero coś kapnęło, ale z takiego kapania nic nie wynika. Kapie, kapie a ja czekam na jakąś ulewę bądź chociażby jakiś obfitszy deszcz Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości