Ściana płaczu Shutterstock
(2014-05-31, 20:56:11)fotek napisał(a): Ale kicha... miesiąc sie kończy, a tu żadnej EL-ki... stocki sie kończa Smile

nie miałeś EL- ki ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Nie ma EL- ki, nie ma KA$I Icon_cheesygrin
Odpowiedz
maj bez Elki i tylko z jednym grubszym SODem Icon_sad ... ale za to w tym miesiącu 3 razy poprawił mi się rekord dnia (obecny z czwartku to 64 dl) i ogólnie jest wszystkiego o ponad 140 dli więcej niż przy ostatnim BME.
Odpowiedz
Taaa... u mnie tylko w DL-ach BME... a nowy miesiąc zaczyna sie słabiutko, oj słabiutko Icon_sad
Odpowiedz
(2014-06-01, 14:50:49)fotek napisał(a): Taaa... u mnie tylko w DL-ach BME... a nowy miesiąc zaczyna sie słabiutko, oj słabiutko Icon_sad

niedziela, dzień dziecka ... nawet mi życzeń nie złożyłeś o prezentach nie wspominając i chcesz mieć dużo $$ ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-06-01, 15:20:20)GregorK napisał(a): ... o prezentach nie wspominając i chcesz mieć dużo $$ ? Icon_cheesygrin

A skąd mam na te prezenty brać? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-06-01, 15:24:04)fotek napisał(a):
(2014-06-01, 15:20:20)GregorK napisał(a): ... o prezentach nie wspominając i chcesz mieć dużo $$ ? Icon_cheesygrin

A skąd mam na te prezenty brać? Icon_cheesygrin

z półki z alkoholem ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-06-01, 15:46:33)GregorK napisał(a):
(2014-06-01, 15:24:04)fotek napisał(a): A skąd mam na te prezenty brać? Icon_cheesygrin

z półki z alkoholem ? Icon_cheesygrin

Dzieciom sie alkoholu nie daje Icon_razz
Odpowiedz
ostatni tydzień maja najgorszy od 3 miesięcy. czerwiec też sie słabo zapowiada. cienizna. i marudzenie też nie pomogło
Odpowiedz
w maju brakło mi $7,01 do wypłaty. ale wypłaciłem sumę kwiecień - maj Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości