Ściana płaczu Shutterstock
(2014-05-30, 11:12:36)alga38 napisał(a): ... ale na pocieszenie zamiast Elki mam 20-tego fallowersika Smile

Fajnie masz, u mnie ledwie 2-óch... ale to dlatego, że mam kiepskie zdjęcia (narzekanie a la Grzesio) Smile Cieniiiiizna Icon_sad
Odpowiedz
ja cienias jestem aż się nie chce gadać ... Icon_sad
Odpowiedz
Ja mam jednego followersa i to jest dopiero klapa.. ale jak to sie ma do dzisiejszej sprzedaży... NULL!! ZEROO!!!
Odpowiedz
(2014-05-30, 11:43:49)ambrozinio napisał(a): Ja mam jednego followersa i to jest dopiero klapa.. ale jak to sie ma do dzisiejszej sprzedaży... NULL!! ZEROO!!!

Nie przejmuj się ja mam 70 fallowersów i sprzedaż tez marna.
Odpowiedz
(2014-05-30, 12:00:39)SHaiith napisał(a): Nie przejmuj się ja mam 70 fallowersów i sprzedaż tez marna.

Znaczy... spadła do 50 DL dziennie? Smile
Odpowiedz
ale mieszacie, ja na prawdę mam kiepskie zdjęcia, a to dla tego że nie umiem ich robić. moja sprzedaż jest tego odzwierciedleniem. gdyby nie moja osobista stylistka, to nie zrobiłbym zdjęcia nawet kanapki. Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-05-30, 12:05:25)fotek napisał(a):
(2014-05-30, 12:00:39)SHaiith napisał(a): Nie przejmuj się ja mam 70 fallowersów i sprzedaż tez marna.

Znaczy... spadła do 50 DL dziennie? Smile
wątpie...... obstawiam jakieś 80-90. Apetyt rośnie w miarę jedzenia Icon_wink
Odpowiedz
(2014-05-30, 12:49:05)alga38 napisał(a): ... Apetyt rośnie w miarę jedzenia Icon_wink

Święta prawda Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-05-30, 12:18:43)GregorK napisał(a): ale mieszacie, ja na prawdę mam kiepskie zdjęcia, a to dla tego że nie umiem ich robić. moja sprzedaż jest tego odzwierciedleniem. gdyby nie moja osobista stylistka, to nie zrobiłbym zdjęcia nawet kanapki. Icon_cheesygrin

Grzesiu, narzekasz na małą sprzedaż a masz osobistą stylistkę. ale w sumie kto zabroni biednemu bogato żyćSmile
Odpowiedz
moja osobista stylistka kasuje 60% przychodu ze skoków czyli jakieś $10 / miesiąc. da się wytrzymać Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości