Ściana płaczu Shutterstock
(2014-05-21, 10:23:23)ambrozinio napisał(a): Tak dobrze Ci idzie czy sobie postanowiłeś nie marudzić? Smile

Nie... sprawdzam teorie któregoś z kolegów, ze marudzenie nic nie pomaga... obawiam sie, ze jednak sie myli... ale dotrwam w postanowieniu do piątku Smile
Odpowiedz
Już miałem pomarudzić ale sie powstrzymam Icon_wink
Odpowiedz
(2014-05-21, 11:48:33)Wuja napisał(a): Już miałem pomarudzić ale sie powstrzymam Icon_wink

Nie żałuj sobie Krzysiu... dawaj Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-05-21, 11:12:46)fotek napisał(a): Nie... sprawdzam teorie któregoś z kolegów, ze marudzenie nic nie pomaga... obawiam sie, ze jednak sie myli... ale dotrwam w postanowieniu do piątku Smile

Nie chcę Cię zniechęcać, ale u mnie to zaczęło działać dopiero po 2 miesiącach Smile
Odpowiedz
u mnie za to nic nie działa, ani marudzenie, ani jego brak ... Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
No dobra... bieda kosmiczna jak tak dalej będzie to nici z wyjazdu na Bahamy Icon_sad
Odpowiedz
Bahama! jak to się w głowach miesza z dobrobytu. Jeszcze niedawno miałeś jechać do Niemiec na truskawki
Odpowiedz
(2014-05-21, 12:59:51)GregorK napisał(a): u mnie za to nic nie działa, ani marudzenie, ani jego brak ... Icon_sad

A kiedy próbowałeś tego drugiego? Icon_wink
Odpowiedz
(2014-05-21, 13:20:46)monoimposm napisał(a):
(2014-05-21, 12:59:51)GregorK napisał(a): u mnie za to nic nie działa, ani marudzenie, ani jego brak ... Icon_sad

A kiedy próbowałeś tego drugiego? Icon_wink

I Like it!
Odpowiedz
Przecież napisałem: nici z wyjazdu na Bahamy Icon_sad zapomniałem dodać: tylko do Niemiec na truskawki. Icon_sad

dziś tylko 1onD 2EL i kilkadziesiąt szprot i żadnego Soda - załamać się idzie Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości