Ściana płaczu Shutterstock
(2014-04-12, 15:19:41)niolox napisał(a): ...ale dzisiaj to totalna posucha wszędzie. Nowy materiał trzeba obrabiać i słać.

Prawda... kicha straszna, juz po obiedzie a tu nawet 10 DL nie ma Icon_sad
Odpowiedz
10 to czyste szaleństwo...Jak tak dalej pójdzie to odnotuję nowy rekord, ale ten dolny Icon_sad
Odpowiedz
serio nie macie Elki dzisiaj ? tylko u mnie jest ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Pokaż tę Elkę zobaczymy czy ładna Smile
Odpowiedz
(2014-04-12, 17:40:53)kreatorex napisał(a): Pokaż tę Elkę zobaczymy czy ładna Smile

Nie zabijaj marzeń Smile
Odpowiedz
Doszedłem już do takiego etapu, że po ilości DL w tabeli mogę wskazać soboty i niedziele Smile Weekendy są straszne !
Odpowiedz
W łikędy się odpoczywa!!! Smile wy to chcielibyście żeby cały świat do pracy 7 dni w dygodniu chodził oh żeby tylko żadne z was na kierowniczym stanowisku nigdy nie stanęło...
Odpowiedz
(2014-04-12, 19:22:08)Esdras napisał(a): W łikędy się odpoczywa!!! Smile wy to chcielibyście żeby cały świat do pracy 7 dni w dygodniu chodził oh żeby tylko żadne z was na kierowniczym stanowisku nigdy nie stanęło...

http://www.youtube.com/watch?v=igu9WiKhOcU

Ot, co Icon_cheesygrin
Odpowiedz
10 lat już minęło poza polską a ja jeszcze nie spotkałem czarnego który by zapier... Choć podobno są tacySmile
Odpowiedz
(2014-04-12, 11:30:30)MattZ90 napisał(a): Ja się pocieszam tym, że od jakiegoś czasu niedziele świetnie wypadają Smile

No i jak...? Niedziela wypadła świetnie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości