Ściana płaczu Shutterstock
(2014-04-08, 10:40:50)Esdras napisał(a): A dla czego nikt na wczorajszy dzień nie narzeka? Że wczoraj było do du...???

W sumie racja, kiepsko było,
Tylko jedna eLka, ledwie przekroczyło 100 subskrypcji, 7 OD nawet nie ma 10, no i zero singli na dobitkę.
Co za lipa Smile.
Odpowiedz
(2014-04-08, 11:02:35)SHaiith napisał(a):
(2014-04-08, 10:40:50)Esdras napisał(a): A dla czego nikt na wczorajszy dzień nie narzeka? Że wczoraj było do du...???

W sumie racja, kiepsko było,
Tylko jedna eLka, ledwie przekroczyło 100 subskrypcji, 7 OD nawet nie ma 10, no i zero singli na dobitkę.
Co za lipa Smile.

ale nędza. jak sobie z tym radzisz? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-04-08, 11:05:13)Wuja napisał(a):
(2014-04-08, 11:02:35)SHaiith napisał(a): W sumie racja, kiepsko było,
Tylko jedna eLka, ledwie przekroczyło 100 subskrypcji, 7 OD nawet nie ma 10, no i zero singli na dobitkę.
Co za lipa Smile.

ale nędza. jak sobie z tym radzisz? Icon_cheesygrin

ja po takim dniu to pije przez tydzień ... gdzieś ten smutek trzeba utopić Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
Przykra sprawa. Łączymy się w bólu Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-04-08, 11:39:55)GregorK napisał(a): ja po takim dniu to pije przez tydzień ... gdzieś ten smutek trzeba utopić Icon_mrgreen

się zastanawiałem czemu sie tak długo nie odzywasz teraz jasne skąd takie przerwy masz w uploadzie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Z całej paczki zostało przyjęte zdjęcie, w którym akurat ostrość była nie trafiona w punkt, ale wrzuciłem no bo co mi szkodzi, a cała reszta odrzucona za FOCUS. Co za debil tam pracuje??? Zdjęcie, na którym najbardziej mi zależało, specjalnie pomniejszyłem, żeby nie było się do czego przyp...dzielić, ale on i tak tam widzi jakiś focus. Okulary se chyba pobrudził pajac jeden. WRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!

No dobra. Wyżaliłem się, a teraz coś delikatnie pozmieniam żeby nie było że to samo i wrzucę ponownie. A co mi tam. Chcą mieć więcej pracy to będą.

Pocieszające jest jedynie to, że to zdjęcie, które zostało przyjęte, już się sprzedało.
Odpowiedz
Mi ostatnio poleciały za focus tekstury papieru Icon_cheesygrin
To dopiero jest nie do pojęcia, a poza tym bieda.
Odpowiedz
mnie ostatnio odwalili textury za kompozycjęSmile. wszystko w myśl zasady 'trzeba mieć szczęście. pechowców nam tu nie trzeba'Smile ja narzekać już przestałem bo to u mnie nie działa.
Odpowiedz
(2014-04-08, 13:45:02)Wuja napisał(a):
(2014-04-08, 11:39:55)GregorK napisał(a): ja po takim dniu to pije przez tydzień ... gdzieś ten smutek trzeba utopić Icon_mrgreen

się zastanawiałem czemu sie tak długo nie odzywasz teraz jasne skąd takie przerwy masz w uploadzie Icon_cheesygrin

czuję się obserwowany Icon_redface
______________
:twisted:
Odpowiedz
Poor Lighting--Focus--Image Composition-- są bardzo modne w tym tygodniu. Sam doświadczyłem wielokrotnie w tym tygodniu Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości