[SHaiith] Ocena sesji
Dobre! Apetyczne, ładnie oświetlone, ale nie jestem do końca przekonany do wychodzących z miski wąsów.
Jak idzie sprzedaż na tym stocku? Mi zaproponowali wysłanie kilku zdjęć "do oceny" - ale nie przez stronę, tylko mailem - więc odpuściłem...

PozdrawiamSmile
Odpowiedz
apetyczne to nie jest, przynajmniej dla mnie, ale kompozycyjnie fajne.. Mnie się podobają te wystające wąsy. Na pewno znajdzie swoich amatorów Smile
Odpowiedz
Shaiith czy wstawianie zdjęć na 500x gdzie preview jest w dośc dużej rozdziałce bez znaków wodnych nie zabije z czasem sprzedaży tych zdjęć na stockach gdzie własnie zakup w rozdziałce do netu stanowi lwią cześć DLi?
Odpowiedz
(2014-04-02, 09:58:54)canion1 napisał(a): Shaiith czy wstawianie zdjęć na 500x gdzie preview jest w dośc dużej rozdziałce bez znaków wodnych nie zabije z czasem sprzedaży tych zdjęć na stockach gdzie własnie zakup w rozdziałce do netu stanowi lwią cześć DLi?

W sumie racja. ja to jednak nie mądry jestem.
Odpowiedz
poprostu 500px chce wypromować swój stock na bezpłatnym rozdawaniu małej rodziałki. nie ma innego wytłumaczenia braku zabezpieczeń.a wszelkie tego typu działania powinny być przez rasowych stockerów wyrywane jak chwast lub prynajmniej nie wspierane uploadem. . Zresztą na pirackich stronach da sie zauważyć ostatnio spory ruch własnie w rozmiarach for net. zakładam że znaczny % tego kradzionego materiału pochodzi własnie z rozdawnictwa 500px .
Odpowiedz
(2014-04-02, 10:46:06)canion1 napisał(a): poprostu 500px chce wypromować swój stock na bezpłatnym rozdawaniu małej rodziałki. nie ma innego wytłumaczenia braku zabezpieczeń.a wszelkie tego typu działania powinny być przez rasowych stockerów wyrywane jak chwast lub prynajmniej nie wspierane uploadem. . Zresztą na pirackich stronach da sie zauważyć ostatnio spory ruch własnie w rozmiarach for net. zakładam że znaczny % tego kradzionego materiału pochodzi własnie z rozdawnictwa 500px .

No i rach ciach, fotek nie ma.
Odpowiedz
a już miałem ściągnąć se do projektu Icon_wink...teraz będę płakał .....
Smile
Odpowiedz
Też się zastanawiałem czy wrzucać fotki na 500px Smile ale bez sporego znaku wodnego chyba bym tam nie załadował. Na wszelki wypadek wszędzie dodaję znak wodny poza stockami.
Odpowiedz
Tak się w sumie zastanowiłem i swoje stockowe też ściągnąłem z 500px Icon_wink
Odpowiedz
Z ostatniej sesji. Co sądzicie o takim podejściu do FastFoodów?

1.
[Obrazek: stock-photo-cold-summer-lemonade-with-fr...484039.jpg]

2.
[Obrazek: stock-photo-closeup-of-fresh-lemonade-wi...484030.jpg]

3.
[Obrazek: stock-photo-closeup-of-citrus-drink-in-s...483862.jpg]

4.
[Obrazek: stock-photo-closeup-of-fresh-homemade-fr...483850.jpg]

5.
[Obrazek: stock-photo-homemade-fries-served-in-pap...483826.jpg]

6.
[Obrazek: stock-photo-hamburger-with-beef-vegetabl...483757.jpg]

7.
[Obrazek: stock-photo-homemade-double-decker-burge...483700.jpg]

8.
[Obrazek: stock-photo-ingredients-for-homemade-hot...483673.jpg]

9.
[Obrazek: stock-photo-two-homemade-hot-dog-with-fr...483637.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [lechyu] Ocena dużego portfolio lechyu 12 9 404 2017-04-15, 12:25:54
Ostatni post: lechyu
Icon_wink [ojmichal] ocena, krytyka, radzi ojmichal 5 5 378 2017-03-15, 11:41:19
Ostatni post: ojmichal
  [sunnyday] ocena/krytyka zdjeć sunnyday 8 7 730 2017-02-10, 23:13:12
Ostatni post: dolcevita
  [MartinYa] Krytyka i ocena zdjęć MartinYa 5 6 112 2015-08-29, 17:32:05
Ostatni post: yuma3
  [Borzywoj] ocena/krytyka zdjęć borzywoj 66 33 322 2015-01-14, 14:15:44
Ostatni post: fotoaloja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości