Ściana płaczu Shutterstock
(2014-03-28, 11:41:52)alga38 napisał(a): a co to dziś za katastrofa? Prawie 11 godz.. a dl-i jak na lekarstwo, na palcach jednej ręki można policzyć Icon_sad

Przyznaj się ile palców liczy Twa rączka Icon_lol
Odpowiedz
tak narzekacie, a nie wiecie jeszcze, że Wasze najgorsze dni są i tak lepsze od moich najlepszych ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-03-28, 14:40:10)GregorK napisał(a): tak narzekacie, a nie wiecie jeszcze, że Wasze najgorsze dni są i tak lepsze od moich najlepszych ...

Nie bajeruj... cicha woda, nie narzeka a DL-i full
Odpowiedz
U mnie poranne narzekanie trochę ożywił mapkę, fala - za dużo powiedziane - mała falka przesuwa się na zachód i dotarła na czarny lądIcon_wink
A że czarny ląd to i czarna tekstura poszła, w sumie wszystkie zakupy tej tekstury są z Afryki - przypadek ... Icon_wink
[Obrazek: stock-photo-black-texture-background-178076318.jpg]
Odpowiedz
Gregorek, rozumiem, że obrałeś sobie taką metodę narzekania? Nie wierzę, wystarczy spojrzeć na Twoje PF, aby się domyślić, że to blef... Smile
Odpowiedz
(2014-03-28, 14:41:17)fotek napisał(a):
(2014-03-28, 14:40:10)GregorK napisał(a): tak narzekacie, a nie wiecie jeszcze, że Wasze najgorsze dni są i tak lepsze od moich najlepszych ...

Nie bajeruj... cicha woda, nie narzeka a DL-i full

taaa full, chyba centów, bo $$ to już dawno nie widziałem

(2014-03-28, 14:44:00)alga38 napisał(a): Gregorek, rozumiem, że obrałeś sobie taką metodę narzekania? Nie wierzę, wystarczy spojrzeć na Twoje PF, aby się domyślić, że to blef... Smile

dziękuję za miłe słowa, niestety, kupujący mają nieco inne zdanie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
kurka na murku - u mnie już drugi dzień i zero dl Icon_sad
Odpowiedz
Gregorku, uwierz w siebie Icon_cheesygrin Mniej gdzieś kupujących, my Ciebie lubimy i szanujemy Icon_mrgreen Pamiętaj o tym Icon_cool Icon_mrgreen
Odpowiedz
do 100Dli kilometr z hakiem
Icon_sad
Odpowiedz
(2014-03-28, 14:58:06)ambrozinio napisał(a): Gregorku, uwierz w siebie Icon_cheesygrin Mniej gdzieś kupujących, my Ciebie lubimy i szanujemy Icon_mrgreen Pamiętaj o tym Icon_cool Icon_mrgreen

i to jest właściwa motywacja ... Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości