[SHaiith] Ocena sesji
No to super że masz studio, będzie wygodniej pewnieSmile
Odpowiedz
SHaiith, gratuluję studia, pewnie będzie się pracowało szybciej... Dla mnie największą zaletą byłoby oddzielenie bałaganu sesyjnego od codziennego życia Smile Życzę kolejnych wyjątkowych kadrów. Zdradzisz, co konkretnie tam zorganizowałeś?

Niolox, przecież jest szczegół i szerszy plan?
Odpowiedz
Studio dla mnie to przede wszystkim pozbycie się problemów wożenia, przenoszenia, układania, rozkładania sprzętu i rekwizytów podczas sesji. Wcześniej błąkałem się między kilkoma domami, gdzie robiłem sesje. Na dłuższą metę jest to męczące. Przy okazji tworzenia studia powstało 14 blatów drewnianych, oraz 2 kamienne. Całe miejsce dopiero się dociera, jest jeszcze kilka braków, ale sesje można już robić. Studio ma 43 mkw Smile, jest to taka piwnica przerobiona na studio. Ale ogrzewanie jest, łazienka jest, co chcieć więcej. Właściciel się zdziwił jak zobaczy miejsce po remoncie. Wszystko jest pomalowane na czarno. Od ścian poprzez sufit i na kaloryferze kończąc Smile. Tylko niestety dochodzą koszty utrzymania takiego studia, ale co tam. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie się zwracała inwestycja. Dziś planuję zrobić sesje z owocami morza na tych deskach kamiennych. Postaram się wrzucić próbki po sesji. A tym czasem fotka z backstage.

[Obrazek: attachment.php?aid=692]
Odpowiedz
Ech... bajka, super
Odpowiedz
Zaje fajne w takim studio to bestselery same bedą się robićSmile
Powodzenia w pracy twórczej.
Odpowiedz
Gratuluje własnych kątów Smile Mega sprawa to studio Smile Moje marzenie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Super, dzięki za backstage. Lubię podglądać cudze wnętrza Smile Jeszcze raz gratulacje!
Odpowiedz
Ja to Ci zazdroszczę porządku... u siebie nie jestem już w stanie zapanować nad graciarnią Smile

PS. Wykladzina dywanowa to nie jest najlepszy pomysł Smile
Odpowiedz
a czemu ściany czarne a nie białe?
Odpowiedz
(2014-03-23, 14:18:52)fotoaloja napisał(a): a czemu ściany czarne a nie białe?

Lepsza kontrola nad światłem... masz pewność, ze nic sie od nich odbijac nie będzie
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [lechyu] Ocena dużego portfolio lechyu 12 9 404 2017-04-15, 12:25:54
Ostatni post: lechyu
Icon_wink [ojmichal] ocena, krytyka, radzi ojmichal 5 5 378 2017-03-15, 11:41:19
Ostatni post: ojmichal
  [sunnyday] ocena/krytyka zdjeć sunnyday 8 7 730 2017-02-10, 23:13:12
Ostatni post: dolcevita
  [MartinYa] Krytyka i ocena zdjęć MartinYa 5 6 112 2015-08-29, 17:32:05
Ostatni post: yuma3
  [Borzywoj] ocena/krytyka zdjęć borzywoj 66 33 322 2015-01-14, 14:15:44
Ostatni post: fotoaloja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości