Ściana płaczu Shutterstock
Jak shaiith to potwierdzi, to odpuszczę sobie dzisiejszą sesję Icon_wink
Odpowiedz
jest tak cienko że nawet nie chce się pisać
Odpowiedz
Od początku weekendu aż do obecnej chwili mam jakiś zastój, wczoraj lekkie odmulenie, ale ogólnie tragedia.
Odpowiedz
Icon_redface 
(2014-03-10, 09:41:50)alga38 napisał(a): masz paranoje Icon_wink Może coś robisz nie tak, zastanów się.... Albo pokaż nam swoje Pf pomożemy Ci, spojrzymy surowym okiem. Nieraz takie coś jest potrzebne, aby zobaczyć błędy, których sami nie dostrzegamy

Ale mam pietra...tu sami wyjadacze a ja nowicjuszka kompletna na stockach..więc to siara moje PF w porównaniu z waszymi.. jak mam 0 studyjnych fot....mam taką zbieraninę mydło i powidło..zbieram się na odwagę powoli...może się odważę i pokażę tę amatorszczyznęIcon_wink Smile
Odpowiedz
(2014-03-11, 19:44:19)oxygenka napisał(a): Ale mam pietra...tu sami wyjadacze a ja nowicjuszka kompletna na stockach..więc to siara moje PF w porównaniu z waszymi..

Co sie cykasz... jak bedzie kiepsko, to postawisz flaszke i nikt nie będzie pamietał, co oglądał... dawaj Smile
Odpowiedz
(2014-03-11, 19:57:08)fotek napisał(a):
(2014-03-11, 19:44:19)oxygenka napisał(a): Ale mam pietra...tu sami wyjadacze a ja nowicjuszka kompletna na stockach..więc to siara moje PF w porównaniu z waszymi..

Co sie cykasz... jak bedzie kiepsko, to postawisz flaszke i nikt nie będzie pamietał, co oglądał... dawaj Smile

I niech Bóg ma mnie w swojej opiece ale się zapadnę zw wstydu albo mi sie upiecze.. szybko ogladajcie i zapomnijcie o tych bohomazachSmile

http://www.shutterstock.com/portfolio/se...od=popular
Odpowiedz
nie żal Ci rozdawać takie cudeńka po $0,25 ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-03-11, 20:22:16)GregorK napisał(a): nie żal Ci rozdawać takie cudeńka po $0,25 ?

jakie cudeńka..cudeńka to ma - Nightman1965
Odpowiedz
ale jaja Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-03-11, 20:10:37)oxygenka napisał(a): ... albo mi sie upiecze..

Upiecze Ci sie Smile
Ale sie nie wypowiem, bo to zupełnie nie moja tematyka... nie wiem, czy i jak to schodzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: sirpmc22, 14 gości