Ściana płaczu Shutterstock
(2014-02-19, 17:38:16)MattZ90 napisał(a): Od wczoraj rzeczywiście bryndza, ale ogólnie luty jak na razie wygląda przyzwoicie.

No niby luty rzeczywiście przyzwoity, ale czasem zdarzają się takie przestoje, które strasznie irytują Icon_cheesygrin
Odpowiedz
U mnie dwa dni po kolei rekordowa sprzedaż, ale to zapewne przyczyna wzrostu ilości fot w portfolio niż jakiegoś boomu kupujących.
Ale żeby trzymać się wątku to nie miałem dzisiaj żadnej ELkiSmile
Odpowiedz
ej ... ponarzekajcie troszkę, to mi sprzedaż ruszy Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-20, 13:29:39)GregorK napisał(a): ej ... ponarzekajcie troszkę, to mi sprzedaż ruszy Icon_cheesygrin

Qźwa... juz po 12-tej, a u mnie tylko jeden OD Icon_sad
Odpowiedz
słabo ... wysiliłbyś się Icon_cheesygrin w końcu komu jak komu, ale Tobie powinno zależeć na moich DL-ach Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-20, 13:39:12)GregorK napisał(a): słabo ... wysiliłbyś się Icon_cheesygrin w końcu komu jak komu, ale Tobie powinno zależeć na moich DL-ach Icon_cheesygrin

Ale nędza.... juz prawie pierwsza, a ja jeszcze 100 DL nie mam Icon_sad
Odpowiedz
dokładnie.Tym bardziej niepokojące że chyba połowa normy staje sie normą. widać znowu tort pokroili na mniejsze kawałeczki.
Odpowiedz
Mnie wczorajsze narzekania pomogły, a jak Wam? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
a mi nie pomogło i dodatkowo chyba jakiegoś bana na sprzedaż zdjęć dali Icon_wink od 2 lub 3 dni mam tak, że dopiero wieczorem pojawiają się jakieś dl...
Odpowiedz
Też tak miałem przez długi czas :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 201 gości