Ściana płaczu Shutterstock
Ja na razie bastuję z twórczą pogawędką, bo robota stoi a później będę musiał odejmować od tych 2h snu aby związać koniec z końcem Icon_frown
Odpowiedz
(2014-02-11, 13:27:31)harley_ napisał(a): to jest biznes z praktycznie zerowym progiem wejścia,.... bisnes (może?) kończy się dla tych dla których to główne źródło utrzymania, ale zaczeli za późno, brakuje im mocy, odwagi na inwestycje bóg wie co jeszcze. ale ja się nie znam, nie doświadczyłem (niestety) lepszych czasów,


Ci dla których to główne żródło utrzymania to raczej są przyzwyczajeni że aby wyjąć najpierw trzeba włożyć. Mają świadomość że inwestycje są konieczne jak w każdej innej dziedzinie biznesu.
Odpowiedz
Canion ok. mnie chodziło o to że problemem jest osiągnięcie progu rentowności na sesji nie mówiąc już o zysku,a przy tej ilości nowych zdjęć coraz ciężej o ten zysk. jak to dodatek to spokojnie siedzisz i patrzysz jak kapie, ale jak główne źródło utrzymania to deczko gorzej.
Odpowiedz
Sesja skończona, foty na dysku to przed przystąpieniem do obróbki trochę pomarudzić wypada.

Nie ma nawet 10 demandów tragedia i koniec bliski Icon_sad
Odpowiedz
(2014-02-11, 11:09:11)Wuja napisał(a): wczoraj przyjęli paczkę zdjęć ale utonęła przywalona 251,883 new stock images added this week Icon_sad

"267,447 new stock images added this week "
Czyli przez ostatnie 9 godzin przybyło jakie 15 tysiecy z haczkiem Smile
Odpowiedz
u mnie się jedno uratowało z całej paczki Smile To chyba i tak sukces Icon_wink
Odpowiedz
Cytat:267,447 new stock images added this week

cóż, ostrzegałem że od nowego roku biorę się ostro do roboty Icon_wink

a ponieważ to ściana płaczu - to odnotuję iż po raz kolejny mój upload trafił na kretyna który każe otagowane ilustracje załadować ponownie i ... otagować jako ilustracje.
Odpowiedz
No u mnie też jakiś ... Tylko teksturki wzią Smile
Odpowiedz
Ponarzekam sobie... tak ładnie szło od rana, a od 17-tej jakby mi ktoś wyłaczył mi PF. Przyznac sie... kto to zrobił? Smile
Odpowiedz
No tragedia po prostu. Kto ma klucze od tego włącznika...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 198 gości