Ściana płaczu Shutterstock
do landszaftów
Odpowiedz
(2014-01-28, 18:19:45)canion1 napisał(a): do landszaftów

wieczorowa porą
Odpowiedz
Tomek do landszaftów to sobie "średniaka" kup. Ja się od dawna przymierzam, tylko cały dodatkowy osprzęt typu dobry skaner do filmu mnie cały czas powstrzymuje, ale Ty to co innego będąc w TOP 10 na sztokach możesz sobie pozwolić na przystawkę cyfrową, albo nawet samego Pentaxa 645D, choć ja bym wolał coś 6x7
Odpowiedz
nie jestem w top 10, to raz. a dwa że klisza do stocków to nijak nie wpisze się w proces produkcyjny. Strata czasu i "upierdliwość" . średni cyfrowy ? dużo za drogi i za cieżki grzmot. choć obrazek z Phase one absolutny cud malina i wszystkie FF niezaleznie ood producenta nawet sie do tej jakości nie zbliżają,

. wiec czekam na FF z matrycą 40 +. najlepiej coś ok 50
Odpowiedz
Ja tam na D800 nie mogę narzekać, chociaż jak dla mnie żadna nowa puszka nie może równać się pod względem jakości wykonania starszym konstrukcjom.
Niby materiały te same, producent ten sam a jednak to nie to.
W D300 nie udało mi się zarysować obudowy przez 4 lata normalnego korzystania, D800 leżąc w plecaku traci farbę Icon_wink
Na szczęście obrazek rekompensuje mi te drobne niedogodności.
Pozdrawiam Mirek
Odpowiedz
(2014-01-29, 11:53:20)nimnull napisał(a): Ja tam na D800 nie mogę narzekać

Uchowaj Bóg nie prowadzę żadnej wojny typu canon vs nikonIcon_wink po prostu miałem przyjemność (wątpliwą hehe) pracować na d800e i powiem tyle:nie widzę żadnej różnicy między moim markiem III prócz tego że nikon ma dłuższy bokIcon_cheesygrin,w jakości obrazka zero różnic mimo tych 36 milionów...i tego że mój canon jest....ostrzejszy;] Tak tak,to nie pomyłka-ostrzejszy;]
Kwestia kolorystki to oczywiście indywidualna sprawa,co komu leży.
Dodam że z obu puszek było strzelane z podobnych szkieł choć fakt że w canonie nowsza konstrukcja była.
Więc te 40+ o których marzy Tomasz to moim zdaniem troszkę bez sensu,w formacie na bilbord nie będzie nawet żadnej różnicy.
Odpowiedz
36 mln w Nikonie mnie też nie przekonało. ale coś mi mówi że 40+ w canonie bedzie miód malina, do tego koniecznie wifi w puszce żeby mieć podgląd jpg na większym monitorze online i od biedy da sie pracować
Odpowiedz
Też nie mam zamiaru rozpoczynać walki systemowej, są od tego inne fora Smile
Z piątkami Canona nie miałem styczności, jakąś pewnie w przyszłości przygarnę - jak fundusze na to pozwolą.
Pozdrawiam Mirek
Odpowiedz
Od środy totalne załamanie sprzedaży na wszystkich stockach Icon_evil U innych podobnie, czy tylko mnie dopadło ?
Odpowiedz
u mnie od środy 1.01 tak jest Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości