Ściana płaczu Shutterstock
(2014-01-09, 13:41:39)GregorK napisał(a): ja nie widzę specjalnie zmian ... drobne dzienne wahnięcia i nic pozatym, ale styczeń i tak będzie póki co najlepszym miesiącem w tym roku, więc nie ma co narzekać Smile ja tam idę na rekord Icon_cheesygrin

to tylko pozazdrościćSmile
Odpowiedz
Eee no nie przesadzajcie,wczoraj 2 tłuste OD i singielek za 3,62$ plus kilka szprotek więc jak na styczeń luksus;]
Odpowiedz
(2014-01-09, 13:53:03)fotorince napisał(a): Eee no nie przesadzajcie,wczoraj 2 tłuste OD i singielek za 3,62$ plus kilka szprotek więc jak na styczeń luksus;]

Nie każdemu kurek odkręcili... ja miałem tylko jednego tłuściocha, a SOD-ów nie widziałem ponad miesiąc
Odpowiedz
wczoraj najlepszy dzień w tym roku. może przekierunkowali do mnie kupujących? może wreszcie się ruszy?
Odpowiedz
W sumie styczeń skromniejszy owszem ale jakoś jak na razie codziennie trafiam OD,jeden lub dwa więc finansowo jako tako to wygląda,pod względem liczy pobrań też tendencja jest zwyżkowa więc będzie tylko lepiej....tak myślę Icon_wink
Odpowiedz
Nie wiem czy płakać czy nie ale napisze. Wrzuciłem czekacza w postaci 5 plików i wszystko łyknęli... Icon_cheesygrin Smutne to bo 30 zdjęć zostało na dysku Icon_cheesygrin
A co do innego narzekania to to też póki co najlepszy miesiąc w tym roku... pomału pomału coś się rozkręca a i dziś wpadł singiel za $9 z hakiem Icon_cheesygrin
To se ponarzekałem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
To ja też.. same szproty i pojedyncze śledzie, co prawda małe ławice szprot, ale to zawsze tylko szproty. Wieloryby odpłynęły z mojego akwenu. Przyznać się do kogo :/
Odpowiedz
u mnie dzisiaj nawet kijanek nie ma. chyba się nie nadaje do tego biznesu. nowe nie sprzedają mnie się wcale. jak popatrzyłem na Waszą ilość pobrań pojedynczych plików to miałem ochotę zamknąć konto w diabły i nie marnować czasu i nerwów. no to sobie ponarzekałem
Odpowiedz
(2014-01-09, 14:32:43)alga38 napisał(a): Przyznać się do kogo :/

Sprawdź, kto nie narzeka Smile
Odpowiedz
zgodnie z przewidywaniami pierwszy tydzień stycznia odpoczywaliśmy na bocznicy, a teraz wjeżdzamy na prawidłowe tory. Wczoraj pociąg ruszył i nabiera normalnej prędkości. Jest dobrze. trwają testy dwóch nowych linii produkcyjnych /old wood i footage/ . po ich uruchomieniu wydajność fabryki wzrośnie do zakładanych 300 % normy .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości