Powody odrzutów na ShutterStock
Ja póki co też nie mogę się zmobilizować do ustawienia jakiejś ciekawej kompozycji i poświecenia czasu na dłuższą sesję, cykam co popadnie, przyjmują wszystko i sprzedaż rośnie, także ... Sam tego nie rozumiem i zastanawiam się zarówno podczas cykania jak i po sprzedaży "Po co komu takie zdjęcie ?!" Smile ale skoro działa to jadę dalej Icon_razz Mam świadomość tego, że gdybym robił bardziej "stockowe" zdjęcia wtedy bym sprzedał jedno zdjęcie kilkadziesiąt, a nie kilka razy i byłoby to efektywniejsze (mieć w PF 300 dobrych zdjęć które się ciągle sprzedają) zamiast ciągle dorzucać coś co sprzeda się kilka razy ...
Odpowiedz
Wrzuciłam 10 razy tę samą teksturę, tylko zabarwioną na różne kolory. Przyjmą, czy odwalą za similarity?
Odpowiedz
dziś odwalają jak leci Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-11-25, 14:50:21)JoannElle napisał(a): Wrzuciłam 10 razy tę samą teksturę, tylko zabarwioną na różne kolory. Przyjmą, czy odwalą za similarity?

obstawiamy?
Odpowiedz
(2013-11-25, 14:51:08)GregorK napisał(a): dziś odwalają jak leci Icon_cheesygrin

Ale dzisiaj dopiero wrzuciłam, więc zanim rozpatrzą, to może im się odmieni...
Odpowiedz
pokolorowałaś pomidory?
Odpowiedz
Nie, ten sweterek:
[Obrazek: stock-photo-knitwear-texture-background-159964448.jpg]
Odpowiedz
Obstawiam, że przyjmą 6, a 4 odrzucą za similar. Smile

Aha, i odrzucą akurat te, które ci się najbardziej podobają Icon_cheesygrin
Odpowiedz
jak już to nie za similar, a za poor framing albo za szum lub zbytnie wyostrzenie ew. za fokus w niewłaściwym miejscu Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-11-25, 15:59:44)GregorK napisał(a): jak już to nie za similar,....

A no tak. Fatycznie na Shutterstock to nie za similar. No to jeden ci odrzucą za poor framing/composition, jeden za poor lighting, jeden za blown highlights i jeden za focus.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości