Ściana płaczu Shutterstock
wynika to z tego że robisz wszystko prawidłowo. Inwestujesz w sesje, rekwizyty, sprzęt, wyjazdy, Przy takim podejściu wzrost dochodów jest nieunikniony Icon_wink
Odpowiedz
Więc mamy rozwiązanie.
Robić więcej zdjęć, robić lepsze zdjęcia, inwestować w sesje i wyjazdy.
A wszystko z czasem się zwróci z nawiązką.
Zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość.
Jeżeli wrzucam regularnie zdjęcia to sprzedaż rośnie i to nie koniecznie tych nowych, po prostu wszystkich. Może banki analizują kto wrzuca fotki regularnie a kto nie. I promują tych co wrzucają często. Wynika to z prostego faktu, jeżeli promowaliby innych to w ich wyszukiwarce ciągle by były te same zdjęcia. Nie przyciągnęłoby to klientów. Dlatego promując aktywnych fotografów ciągle maja nowy materiał w wyszukiwarce.
Odpowiedz
(2013-08-25, 20:55:33)SHaiith napisał(a): Więc mamy rozwiązanie.
Robić więcej zdjęć, robić lepsze zdjęcia, inwestować w sesje i wyjazdy.
A wszystko z czasem się zwróci z nawiązką


od lat powtarzamy przecież że stocki to niespecjalnie skomplikowany biznes. tylko wymaga mega pracowitości i na chwilę obecną już sporych inwestycji.
Odpowiedz
(2013-08-25, 20:55:33)SHaiith napisał(a): Może banki analizują kto wrzuca fotki regularnie a kto nie. I promują tych co wrzucają często.

błędne rozumowanie. Ja mam od kilku m-cy constans, a wrzucam regularnie 2x w tygodniu. Nie mogę przejść następnego etapu gry Icon_neutral
Odpowiedz
Pracoholiczka! Wrzuca 2x w tygodniu!Icon_razz
Odpowiedz
(2013-08-25, 22:06:11)alga38 napisał(a): wrzucam regularnie 2x w tygodniu. Nie mogę przejść następnego etapu gry Icon_neutral

Musisz wrzucać 7 razy w tygodniu Smile
Odpowiedz
Z tymi super inwestycjami to różnie bywa przynajmniej u mnie a i sprzedaż nie porażaSmile

[Obrazek: stock-photo-hundred-dollar-bills-flying-...552192.jpg]

A co do znikomej inwestycji, różnorodności tematu i sporej ilości pobrań:


Poco Grecja?

[Obrazek: stock-photo-sun-on-sand-on-beach-holiday...148802.jpg]


Dobre sushi jest drogie.

[Obrazek: stock-photo-bamboo-mat-and-chopsticks-fo...949957.jpg]


Przynajmniej nie trzeba model release.

[Obrazek: stock-photo-hair-loss-after-washing-of-t...170126.jpg]


A może klocki jako silne ogniwo biznesu.

[Obrazek: stock-photo-leadership-and-team-abstract...858535.jpg]


Telewizor z nudów.

[Obrazek: stock-photo-television-remote-control-wa...087339.jpg]

Chodzi mi o to ,że spora inwestycja w gadżety nie zawsze idzie w parze ze sprzedażąSmile
Odpowiedz
Czasami dobry pomysł jest więcej wart niż bilet PKSu..Udra dobrze gada...

Zdjęcie z włochami przygniotło mnie totalnie Smile
Odpowiedz
Udra jeszcze powiedz, że to Elki z ostatnich dni Icon_razz
Odpowiedz
(2013-08-26, 15:01:22)MattZ90 napisał(a): Udra jeszcze powiedz, że to Elki z ostatnich dni Icon_razz

Kilka elek z tego było na przestrzeni miesięcy ale chodzi mi o to że sprzedaż regularna i foty nie zniknęły gdzieś w czarnej dziurze shutteraSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości