Przyjęty na ShutterStock - pochwal się!
(2013-05-20, 01:24:37)robert.napior napisał(a): liczyc kasiorke heheh ( eh zeby to bylo takie latwe )

Dasz radę 4x 0.25$ w miesiąc. Icon_wink i powoli dodawać co miesiąc 0.25 Icon_wink
Odpowiedz
myślisz że tak na bogato bedzie. ? no nie wiem. ludzie raportują i przez kilka dni 0 DL na Shutterstock Icon_wink
Odpowiedz
no tak czyli lipa ... kilka lat za pozno ... 4 DL na miesiac ... zainwestowac sporo kasiory i moze za kilka lat jakas wyplata wpadnie heheh
ale to nic poczekam , fotografia to moje hobby , czyli nic sie nie stanie jak raz w roku jakas wyplata sie uzbiera .. tak sobie zaplanowalem ze z 6 agencji ( do tylu sie zarejestrowalem ) 6 wyplat w roku ... Smile
no chyba ze sie stocki skoncza wczesniej ... bo podobno sie koncza
pozdrawiam
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego jakie masz zdjęcia, jak dobre to się przebijesz jak tylko zdjęcia to będzie trudniej wyróżnić się z tłumu a co za tym idzie sprzedaż będzie bardziej okazyjna.
Odpowiedz
Ja myślę że żeby zarabiać na stokach to trzeba to traktować nie jak hobby tylko pracę. Trzeba spiąć się i robić wysokiej jakości zdjęcia z pomysłem i regularnie ładować (codziennie) myślę że cztery podstawowe stoki dają zarobić czyli liderzy na innych jak wiemy to różnie wygląda ja na Deposit mam konto kilka lat i chyba jakieś 8 dolków się uzbierało Smile..wbrew pozorom to nie jest takie proste.
Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawiało kiedy i jak sie narodziła w narodzie legenda że stocki to łatwy i prosty biznes.
Odpowiedz
(2013-05-21, 09:20:02)kreatorex napisał(a): ja na Deposit mam konto kilka lat i chyba jakieś 8 dolków się uzbierało Smile..wbrew pozorom to nie jest takie proste.

"Kilka lat" to poważnie brzmi. Ten stock wystartował dopiero jakoś na początku 2010 roku Smile

PS. Ja juz uzbierałem prawie 2 dolce
Odpowiedz
(2013-05-21, 09:45:28)fotek napisał(a): PS. Ja juz uzbierałem prawie 2 dolce


Dziś?
Odpowiedz
Praca prze 8h dziennie i mozna spokojnie dobra pensję uzbierać na miesiąc. Tylko trzeba się spinać.
Odpowiedz
Zarobek zarobkowi nie jest równy, jeden chce zarobić na dodatkowy filtr czy obiektyw a drugi utrzymać ze stocków dom z basenem. I w jednym i w drugim przypadku jest to możliwe tyle tylko, że tego co zbiera na obiektyw nie stać na dom z basenem. Ten który go ma nie ma czasu na pływanie, bo musi robić, obrabiać, opisywać i wysyłać zdjęcia aby utrzymać ten basen. Stocki to wredna robota i same wyrzeczenia ale wybór "obiektyw" czy "basen" należy do Ciebie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości