Ściana płaczu Shutterstock
Hm, ja nie wiem jak robić. Czy wrzucać, malutkie paczuszki, czekać na o DepositPhotos i dopiero wrzucać, czy jak, bo mi to wygląda jakby odrzucali całą paczkę i nawet te naprawdę dobre już ich nie obchodzą - coś na kształt Alamy, gdzie podobno sprawdzają wybiórczo.
Odpowiedz
Claudio, jeżeli masz już od jakiegoś czasu odrzucane cale paczki, to skup się na doskonaleniu warsztatu i szukaniu nowych niesztampowych pomyslów. Pomalu do przodu malymi kroczkami....
Odpowiedz
(2012-01-31, 13:35:10)alga38 napisał(a): Claudio, jeżeli masz już od jakiegoś czasu odrzucane cale paczki, to skup się na doskonaleniu warsztatu i szukaniu nowych niesztampowych pomyslów. Pomalu do przodu malymi kroczkami....

Nie, nie od dłuższego czasu, tylko od 3 paczek po średnio12 zdj.
Odpowiedz
Claudia, pokaż jakieś przykłady tych odrzuconych fotek wraz z powodami odrzutów Icon_wink Swojego czasu też tak miałem że jak coś przeszło to było święto i mocno się wkurzałem... Teraz jakoś się uspokoiło Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Ależ jestem paździochem. Odwalili mi 10 fot za to, że nie obróciłem model release pionowo ^^ Z każdym dniem uczę się coraz więcej o stockach Smile
Odpowiedz
Przeginka...
Odpowiedz
(2012-02-03, 11:26:14)wawritto napisał(a): Przeginka...

ale dlaczego tak uwazasz ?

wyobraz sobie ze idziesz kupic komorke do ktoregos z operatorow, pani w salonie ci zachwala jaka to umowa nie jest za****a itd. ale umowa lezy do gory nogami i nie mozesz jej przewrocic i przeczytac - wierzysz na slowo i podpisujesz czy rezygnujesz ?

w chwili obecnej bardzo latwo sie naciagnac na cos podpisujac umowy gdzie na 123 stronie jest cos bardzo niekorzystnego dla nas, wiec sie nie dziwie ze Shutterstock dmucha na zimne - zreszta to tak samo jakby przez przypadek wysylal zdjecia obrocone o 180 st. - to nie ich problem i zmartwienie
Odpowiedz
Z jednej strony racja, ale w sumie to nie jest 1,2 czy 3 stronnicowa umowa o nie wiadomo jakim brzmieniu tylko dobrze im znany 1 stronnicowy dokument w którym za wiele do uzupełniania nie ma. Moje niedopatrzenie, a ich brak dobrej woli i tyle. Oni rozdają karty więc mogą sobie na takie akcje pozwolić. Na przyszłość będę pamiętał Smile
Odpowiedz
masz rację tylko zobacz ile Oni rozpatrują zdjęć i jakby mieli obrać za każdym razem Smile to ja też bym odrzucał i Ty chyba też SmileSmileSmile
Odpowiedz
Dla mnie przeginka bo obrócenie zdjęcia to nie jest półminutowa operacja tylko jedno kliknięcie w jakimkolwiek programie do przeglądania/obróbki zdjęć.
Z drugiej strony fakt, że w pewnym momencie mogłoby okazać się, ze wszyscy zarzucają inspektorów odwróconymi MR czy zdjęciami i wtedy byłoby to już uciążliwe. Myślę, że dlatego wolą dmuchać na zimne i pokazać gdzie czyje miejsce Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości