Problemy techniczne Shutterstock
mi również wsysło paczkę :/ a już się cieszyłem że wreszcie większość przyjęli
Odpowiedz
Icon_eek 
to u mnie inna sytuacja hy hy ostatnie 7 zdjęć z zatwierdzonej paczki widać w pf podwójnie ...
http://www.shutterstock.com/cat.mhtml?gallery_id=223765
Odpowiedz
Ja wczoraj trafilem na oslawionego drwala... W zwiazku z tym tylko 3 zdjecia mi wcielo, a moglo 40.
Odpowiedz
to jest dyskwalifikacja normalnie. nowe fotki przyjęte wczoraj pojawiły się w pf i wynikach wyszukiwania dopiero po 24h, w związku z tym nic się jeszcze nie sprzedało.
Nie wiem jak to możliwe że po tylu tygodniach(miesiącach?) nie potrafią tego ogarnąć...
Odpowiedz
moje teraz dopiero się pojawiły :/
Odpowiedz
Moje też, ale nie wszystkie...
Odpowiedz
I od razu OD wpadło Smile trochę pocieszające Smile wieczór na półkuli zachodniej to może jeszcze będzie dobrze Smile
Odpowiedz
i znowu jakies jazdy na SS, tym razem wcielo ostatnie 4 fotki w pf, ktore zreszta byly zaakceptowane kolo srody ubieglego tygodnia Icon_sad tak wiec po niezlym czasie i jakos to wcale mnie nie cieszy w momencie jak wisi i czeka sobie paczka 75fotek Icon_sad
komus tez wcielo ??
Odpowiedz
mnie nie ale za to czekam sobie już ładnych parę dni na rozpatrzenie małej paczki :/
Odpowiedz
Mi też wcięło pliki zaakceptowane chyba w czwartek, ale co ciekawe, wcięło tylko w widoku PF (niezależnie od wybranego sortowania).
Jeśli się ich szuka normalnie po słowach kluczowych, to są w indeksie "newest first", natomiast w indeksie "most popular" ich nie ma. Ale ten drugi indeks to teraz aktualizują nie częściej niż 2 razy na tydzień.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 68 gości