Ściana płaczu Shutterstock
dawno nie wrzucałem i udało się 7/9 weszło, dwa odpadły za OOF i w sumie trochę w tym racji, na upartego, było. więc nie jest źle. jak się dobre foty wrzuca to przyjmują Icon_cheesygrin
zobaczymy jak ze sprzedażą...
Odpowiedz
Czy podobnie do mnie odczuwacie, że sierpień jest najbardziej "ogórkowym" miesiącem wakacyjnym? Icon_sad
Odpowiedz
Niestety tak, stocki biorą wszystko, a nic się nie sprzedaje Smile
Odpowiedz
U mnie sierpień przyzwoicie Smile Dużo OnD w porównaniu do poprzednich miesięcy. Martwi mnie tylko prawie zupełny brak sprzedaży nowych zdjęć, które wg. mnie są OK. Sprzedają się stare zdjęcia.

Czeka kilka paczek zdjęć w kolejce od wczoraj. Czekam z wrzuceniem ostatnich "lepszych" kadrów na ostatnią chwilę. Rozumiem, że siedziba w NY, czyli jakieś 6h do tyłu. Więc warto będzie wrzucić ostatnie zdjęcia koło 13-14 naszego czasu i liczyć na "poczciwego" inspektora Smile
Odpowiedz
U mnie też głównie stare zdjęcia schodzą...
Odpowiedz
a ja mam niemoc twórczą i ostatnio brak czasu i sił do zdjęć (od 2 tygodniu jestem tatąSmile )
Odpowiedz
no to rob zanim bobas urosnie, swietny temat na stocki Smile ot zas*ana pieluszka - w koncu pieniadze nie smierdza
ps. gratulacje
Odpowiedz
Gratulacje mathom! To faktycznie - na nadmiar czasu nie narzekasz Smile

he he he edi - co racja to racja Icon_wink - gówniany temat - może być całkiem chodliwy Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Gratulacje !!

Nie śmiecąc tematu powiem co koleżanki i koledzy wyżej. Cykaj i jeszcze raz cykaj. Mnie też wtedy dopadła niemoc twórcza i teraz tego bardzo żałuję... Zdjęcia do albumu są a na stoki - kilka....

Czekam do 14 i wrzucam kolejne zdjęcia do rozpatrzenia.
Odpowiedz
Mi ostatnio sporo przyjmują, ale to może dlatego, że fotki robię typowo pod stoki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości