Ściana płaczu Shutterstock
No ale wg mnie prawa autorskie i dotyczące znaków towarowych nie są z przed tygodnia więc moim skromnym zdaniem takie zdjęcia powinno się czyścić tym bardziej że właśnie wysyłając swoje bateryjki popierałem się takimi zdjęciami w notkach do edytorów także przeszukiwać bazy w poszukiwaniu takich zdjęć nie musieli Icon_cheesygrin no ale można sobie tylko mówić Smile co do tej mapy to tak jak napisałem ja bym im wysyłał do skutku Smile nawiązując zaś do ubrań to mnie osobiście już nic nie zdziwi Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Wysłałem jeszcze raz te mapy i zobaczymy co z tego wyjdzie...
Odpowiedz
Rzeźnik i mnie dopadł... miałem szczęście omijać go ostatnio ale ile można mieć akceptację na poziomie 90% Icon_cheesygrin ...

Pozytywnie patrząc na to wszystko, to czerwiec idzie na rekord Smile Nie zapeszając Icon_razz
Odpowiedz
Mówiłem, że wrócił z urlopu, bo przez jakiś czas też mi prawie wszystkie fotki przechodziły...a ostatnio to jakaś masakra xD


A co do map to drugi raz mi je odrzucili za trademarki, ale za to na Fotoli przyjęli Smile
Odpowiedz
Mi dzis odwalili 6 zdjec budynkow i to same okna w kadrze nowoczesnych biurowcow za TM ale reszta przeszla.
DT nie ma z tym problemow Smile .
Odpowiedz
Chyba dziś w nocy miałem jakieś szczęście Smile 3/4 przyjęte w tym 2 tekstury i nowy zestaw 4 kartek Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Jak u was wypada czerwiec? U mnie padaka straszna na SS. Po obiecującym maju spadek sprzedaży. Do tego nie sprzedają się w ogóle nowe zdjęcia. Wrzucane i przyjęte paczki giną w nicości, a jakiś tam obrót jest na zdjęciach sprzed 2-3 miesięcy.
Odpowiedz
Tak jak napisalem wczersniej... BME... Dzis wychamowalo ale to pewno przez zaczynajacy sie dlugi weekend.
Odpowiedz
U mnie tak jak u MaxyM czerwiec to BME i nawet nie dlatego że 2x EL ale i bez tego wyprzedza poprzednie... U mnie wyszło trochę ponad 13 DL na dzień Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Panowie... Nie dobijajcie. Icon_sad A zresztą - sam przecież pytałem. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości