Powody odrzutów na ShutterStock
Wczoraj 13/19, wszystkie odrzucone z powodu TM. Nie bardzo rozumiem jakiego i dlaczego, odkad panorama Chicago jest TM.
Odpowiedz
no i dzisiaj przeszło 90% zdjęć z tego samego seta. i bądź tu mądry.
Odpowiedz
moderator = twój wróg
Odpowiedz
"Weekendowe" odrzucone w 90% choć podobne motywy.
Za jakiś czas wrzucę je znowu i zobaczymy słuszność teorii.

To nic w porównaniu z tym co ostatnio robi 123RF i Fotolia.
Odpowiedz
To jak ruletka. W zeszłym tygodniu odpadło sporo fotek, a teraz w sobotę wystawiłem 175 i wszystkie w poniedziałek w dzień przyjęli.
Odpowiedz
Mi ostatnio Shutterstock odrzuca WSZYSTKO... albo za TM albo focus. Ostatnie zdjęcie przyjęli chyba w listopadzie :/ wydaje mi się, że jak niektórzy moderatorzy widzą serię zdjęć i pierwsze im nie przypadnie do gustu to odrzucają wszystkie hurtowo bez oglądania
Odpowiedz
(2011-01-12, 18:32:29)MaxyM napisał(a): To nic w porównaniu z tym co ostatnio robi 123RF i Fotolia.

Fotolia jest dla mnie bardzo łaskawa. Co ciekawe, zauważyłem że jak nic się nie wrzuca to sprzedaż staje, ale jak wrzucę trochę nowych fotek to od razu sprzedają się stare. Na 123 czekam na rozpatrzenie ostatniej paczki.

edit: 123 - 100% akceptacji
Odpowiedz
Cytat:Fotolia jest dla mnie bardzo łaskawa. Co ciekawe, zauważyłem że jak nic się nie wrzuca to sprzedaż staje, ale jak wrzucę trochę nowych fotek to od razu sprzedają się stare.

tam się cokolwiek sprzedaje Icon_eek ?

Swego czasu miałem tam kilkadziesiąt zdjęć - wszystko czego nie przyjęli na Shutterstock i IS oraz zaakceptowane szły tam. Po pół roku miałem chyba 2 pobrania.
Niedawno wyczyściłem całe PF i wisi puste konto. Szkoda mi oczu na tego stoka.
Odpowiedz
sprzedaje się, czasami całkiem nieźle. u mnie Fotolia jest na 2 miejscu. dzisiaj np. poszło chyba z 8 fot.
Odpowiedz
u mnie sprzedawało się średnio, ale parę wypłat było
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 286 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 917 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości