Ściana płaczu Shutterstock
Gdyby ktoś chciał ponarzekać na nowy widok, jest do tego specjalne miejsce. Trzeba kliknąć w swoją ikonę w prawym górnym rogu i rozwija się menu, w którym można zostawić komentarze "Leave feedback". Oprócz niskiej oceny nowego widoku, można w komentarzach dopisać swoje opinie.

Jeśli komuś się nie chce pisać, oto gotowa lista rzeczy do narzekania po angielsku:

Kod:
1. No sorting by file ID or date.
2. Thumbnails smaller than before.
3. Thumbnails are always square. I can't see if I sold horizontal or vertical photo.
4. Less assets visible on single page. More clicking and scrolling to see full earnings.

A tu wersja alternatywna, żeby nie zaspamować ich tych samym tekstem:

Kod:
1. Image thumbnails are too small. They were larger in old view.
2. All thumbnails are square. I don't know which photo I sold.
3. I need SORTING by asset ID or upload date.
4. In old view I could see more thumbnails without scrolling. Why the small box in the middle?

A tu jeszcze jedna wersja:
Kod:
Thumbnails are too tiny and always square. They used to be bigger and now I cannot identify sold photo, because they are square and most photos are horizontal or vertical.
There is still no sorting by new, or sorting by asset ID, or sorting by upload date.
The earnings box or window that opens on the screen is too small. It shows less sold photos than before.
Odpowiedz
(2022-06-02, 10:33:37)himalaya napisał(a): Gdyby ktoś chciał ponarzekać na nowy widok, jest do tego specjalne miejsce. Trzeba kliknąć w swoją ikonę w prawym górnym rogu i rozwija się menu, w którym można zostawić komentarze "Leave feedback". Oprócz niskiej oceny nowego widoku, można w komentarzach dopisać swoje opinie.

Jeśli komuś się nie chce pisać, oto gotowa lista rzeczy do narzekania po angielsku:

Kod:
1. No sorting by file ID or date.
2. Thumbnails smaller than before.
3. Thumbnails are always square. I can't see if I sold horizontal or vertical photo.
4. Less assets visible on single page. More clicking and scrolling to see full earnings.

A tu wersja alternatywna, żeby nie zaspamować ich tych samym tekstem:

Kod:
1. Image thumbnails are too small. They were larger in old view.
2. All thumbnails are square. I don't know which photo I sold.
3. I need SORTING by asset ID or upload date.
4. In old view I could see more thumbnails without scrolling. Why the small box in the middle?

A tu jeszcze jedna wersja:
Kod:
Thumbnails are too tiny and always square. They used to be bigger and now I cannot identify sold photo, because they are square and most photos are horizontal or vertical.
There is still no sorting by new, or sorting by asset ID, or sorting by upload date.
The earnings box or window that opens on the screen is too small. It shows less sold photos than before.

przecież tych feedbeków nikt nie czyta, a już na pewno nie ci, którzy powinni.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2022-06-02, 11:10:04)GregorK napisał(a): przecież tych feedbeków nikt nie czytam, a już na pewno nie ci, którzy powinni.

Ja nadal mam stary widok. Aż ciekawi mnie jak to wygląda.
Odpowiedz
(2022-06-02, 11:58:23)SHaiith napisał(a): Ja nadal mam stary widok. Aż ciekawi mnie jak to wygląda.

Jacku ... gównianie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2022-06-02, 12:45:32)GregorK napisał(a): Jacku ... gównianie.

Nic dodać, nic ująć.
Zawsze jak Shutterstock coś zmienia, to tylko na gorsze.
Pozdrawiam
rlat              

Odpowiedz
(2022-06-02, 11:10:04)GregorK napisał(a): przecież tych feedbeków nikt nie czyta, a już na pewno nie ci, którzy powinni.

Mam cichą nadzieję, że po to stworzyli to narzędzie do feedbacku w korpo narzędziu Airtable, żeby wyciągnąć wnioski i komuś je przestawić.
Odpowiedz
(2022-06-03, 10:52:16)himalaya napisał(a): Mam cichą nadzieję, że po to stworzyli to narzędzie do feedbacku w korpo narzędziu Airtable, żeby wyciągnąć wnioski i komuś je przestawić.

No teraz żartujesz sobie. to narzędzie działa wyłącznie do lajkowania, chwalenia i pisania jaki to szulerstok jest genialny. Innych wiadomości raczej nikt nie bierze na poważnie, bo gdyby tak było, nie mielibyśmy tego co mamy teraz.
______________
:twisted:
Odpowiedz
W końcu i mnie dopadła ta zaraza na stronie z przychodami. Z tym fidbakiem, to chyba jakieś jaja, na pierwszy rzut oka widać, że cała zmiana, to dwa razy więcej klikania i zdecydowanie mniejsza przejrzystość. Do poprzedniej strony nie miałem żadnych zastrzeżeń, wszystko było widoczne na pierwszy rzut oka.

No i favicon zmienił kolor. Z czerwonego na czarny. Jakiś znak? Icon_wink

Było pięknie, a zrobił się syf jak na Adobe, do wszystkiego trzeba się doklikać.

Kończę tryb wq..., odpalam tryb przyzwyczajenia się do zmian, bo ten fidbak, to... Icon_wink
Odpowiedz
wrócił mi stary wygląd ernings sumary Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
No właśnie, było nowe, wróciło stare. Nowe jest ciut lepsze graficznie moim zdaniem, ale w starym mam wszystko najważniejsze na jednej stronie, bez klikania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 88 gości