Ściana płaczu Shutterstock
nie zgadzaj się, odpisz im, że za stawki jakiem nam zgotowali nie będziesz im oddawał za marne pare dolców najlepiej sprzedającego się zdjęcia na innych stokach Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Diabelskie podszepty  Icon_wink
Odpowiedz
(2022-05-20, 18:14:31)Pinkyone napisał(a): Wielka jest jednak siła narzekania pod tym wątkiem!

Właśnie dostałam propozycję z SS, żeby za 1500$ odstąpić na rok prawa do jednego
(i tak mało sprzedającego się zdjęcia).

Jeju tylko jak ja je usunę z Getty/Istock, nie będzie chyba łatwo...

Wbrew pozorom z IStock-a można bardzo łatwo i szybko usunąć zdjęcie, po prostu napisz do supportu że sprzedajesz prawa do zdjęcia i podaj jego ID. Tak samo jest z Alamy
Odpowiedz
Dzięki, już napisałam, zobaczymy ile będę czekać na reakcję Istock. Mogę się jeszcze obejść smakiem, bo na Shutterstock pisali tak: It is an urgent project and your quick reply is appreciated. Więc raczej chcą, żeby szybko pousuwać fotę z innych miejsc. Ogólnie dziwne, pierwszy raz mam taką propozycję.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to odpisali po kilku godzinach
Odpowiedz
(2022-05-20, 21:02:06)Pinkyone napisał(a): Ogólnie dziwne, pierwszy raz mam taką propozycję.

Ogolnie dobrze jest miec na stockach ustawiony nick jako nazwisko i w opisie adres www lub mail, wtedy takie i oczywiscie masa mniejszych propozycji splywa bezposrednio od klientow, jesli Tobie oferuje $1.5k to shiter wezmie za to okolo $6k dla siebie
Odpowiedz
Dzięki za dobrą radę. Muszę to w najbliższym czasie uzupełnić.
Odpowiedz
(2022-05-20, 18:14:31)Pinkyone napisał(a): Wielka jest jednak siła narzekania pod tym wątkiem!

Właśnie dostałam propozycję z SS, żeby za 1500$ odstąpić na rok prawa do jednego
(i tak mało sprzedającego się zdjęcia).

Jeju tylko jak ja je usunę z Getty/Istock, nie będzie chyba łatwo...

Super, gratulacje!
Odpowiedz
Dzięki!
Odpowiedz
0.27$ RPD majowe, oczy mi krwawią jak patrzę na tabelki i z ciekawości porównuję je z latami 2016 czy 2017 Icon_cheesygrin Portfolio większe 2x, DLi mniej 2x, stawki mniejsze 4x, inflacja większa 2x Icon_cheesygrin Z moich wyliczeń wynika że jest 32 razy gorzej Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Lepiej się nie bawić w porównania, tylko się cieszyć, że jeszcze cokolwiek kapie, bo lepiej to już nie będzie Icon_cheesygrin (wpadłem ponarzekać, bo często po poście w tym wątku wpadają ELki Icon_cheesygrin )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 173 gości