Ściana płaczu Shutterstock
Rzeźnika na bank zwolniono, wszystko przyjmują jak nigdySmile
Odpowiedz
(2022-03-09, 22:00:59)celafon napisał(a): Rzeźnika na bank zwolniono, wszystko przyjmują jak nigdySmile

zwolniono tez chyba kasjera
Odpowiedz
W sumie to jakieś pocieszenie, że nie tylko na nas oszczędzają.
Odpowiedz
Cisza w wątku, nikt nie płacze... Jest lepiej? Jak minął pierwszy kwartał? U mnie w każdym miesiącu lekki wzrost rok do roku, ale bez szału, nadal płacz, tylko trochę mniejszy Icon_wink
Odpowiedz
(2022-03-31, 22:01:25)fret napisał(a): Cisza w wątku, nikt nie płacze... Jest lepiej? Jak minął pierwszy kwartał? U mnie w każdym miesiącu lekki wzrost rok do roku, ale bez szału, nadal płacz, tylko trochę mniejszy Icon_wink

Cisza bo wypłata się zbliża  Icon_lol Icon_lol Icon_lol

powiedzcie czy te poziomy są zauważalne w przychodach, czy to tylko taka ściema?
Odpowiedz
(2022-04-04, 16:07:29)GosiaLuna napisał(a): Cisza bo wypłata się zbliża  Icon_lol Icon_lol Icon_lol

powiedzcie czy te poziomy są zauważalne w przychodach, czy to tylko taka ściema?

jak trafisz grubsze pobrania to widać różnicę, ale przy tych najdrobniejszych już raczej nie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2022-04-04, 16:07:29)GosiaLuna napisał(a): Cisza bo wypłata się zbliża  Icon_lol Icon_lol Icon_lol

powiedzcie czy te poziomy są zauważalne w przychodach, czy to tylko taka ściema?

Zdecydowanie zauważalne na wszystkim powyżej 0,1$ i ilość dziesieciocentówek też maleje na wyższych poziomach.
Odpowiedz
(2022-01-08, 19:58:45)fret napisał(a): Lepiej jest teraz , wskoczyłem na level3 o trzy dni wcześniej niż w zeszłym roku Smile

I pierwsze sprzedaże na level3 też po 0,1$ Icon_cheesygrin


 pierwsze dni stycznia i już 3 level? oj jak bardzo ja jestem daleko za wami  Icon_wink
Odpowiedz
(2022-04-16, 14:03:08)GosiaLuna napisał(a):  pierwsze dni stycznia i już 3 level? oj jak bardzo ja jestem daleko za wami  Icon_wink

Powiem Ci, że to nie ważne na jakim poziomie jesteś, 80% pobrań każdy zalicza na poziomie $0,1. Jak pisał Gregork bonusy tylko ratują sytuację. Wszyscy piszą ciągle o poziomach na SS, a kto ma jaki poziom Adobe?
Ja ostatnio spadłem na Lifetime na pozycję 606 i siedzę tam od miesiąca. A jak u Was?
Odpowiedz
(2022-04-16, 21:26:25)SHaiith napisał(a): Powiem Ci, że to nie ważne na jakim poziomie jesteś, 80% pobrań każdy zalicza na poziomie $0,1. Jak pisał Gregork bonusy tylko ratują sytuację. Wszyscy piszą ciągle o poziomach na SS, a kto ma jaki poziom Adobe?
Ja ostatnio spadłem na Lifetime na pozycję 606 i siedzę tam od miesiąca. A jak u Was?

mówisz o pozycji na adobe w całym okresie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 74 gości