Ściana płaczu Shutterstock
Zainwestuj w przecinki Icon_wink
Odpowiedz
(2022-03-01, 19:23:50)runluk napisał(a): Moje portfolio sprzedawało się bardzo dobrze od momentu zmań prowizji wszystko zaczęło się zmieniać do tego doszło ilość odrzucanych plików wysyłanych w paczkach co tydzień kiedyś mi się to mego sprawdzało bo można było wy pozycjonować plik w ten sposób jeśli było dostatecznie dobry danego tematu. Teraz wiadomo jak jest i kombinuje bo wypychają moje pliki z tematów które mi się sprzedawały nie mówiąc już o spadku który się notuje skokowo co jakiś czas. Zrobili nas z dnia na dzień dlatego ja też mam prawo kombinować po swojemu.


wiesz ja nie mówię o kiepskich zdjęciach inwestował bym kasę w hity by nie traciły pozycji jeśli już.

doskonale Cie rozumiem, jestem w bardzo podobnej sutyacji tyle ze nie chce poswiecac swoich ciezko zarobionych pieniedzy na reanimacje trupa, ktory juz dosc solidnie smierdzi i oczywiste jest ze nic z niego nie bedzie, Wykorzystaj lepiej te pieniadze na sesje i wrzuc foty na AS.
Odpowiedz
Kiepski pomysł z tym kupowaniem własnych zdjęć. Jeżeli już to najlepiej zainwestować w lepsze zdjęcia/ sesje/ pomysły. Jeżeli jest jeszcze sens inwestować w ten interes. Bo nawet jeżeli kupisz swój plik kilka razy i nawet jeżeli uda Ci się go wypozycjonować na pierwszą stronę w wyszukiwarce to na końcu jak zdjęcie jest średnie to i tak klient tego nie kupi. Tutaj można czarować algorytmem, słowami klucz czy pozycjonowaniem. Ale zapominamy o jednym. Po co klient kupuje nasze prace? Gdzie widzimy swoje zdjęcie, jaki klient ma to kupować i po co. Tutaj nie ma miejsca już na byle jakość pomysłową. Zdjęć takich o niczym jest miliony. Czy ktoś z miał kiedyś kontakt z klientem kto wyszukuje i kupuje zdjęcia na stokach? Przeważnie są wkurwieni, że muszą przeglądać setki stron i tysiące zdjęć aby znaleźć te jedno dobre. Więc nie konieczne jest ważne aby zdjęcie było na pierwszej stronie, ale aby było dobre lub najlepsze w danym temacie. Wtedy będzie hitem i będzie z niego kasa.

EDIT: W ogóle już kiedyś miałem taki pomysł, aby zrobić wątek aby każdy wrzucał swoje TOP 10 najlepiej sprzedających się prac na stokach, aby można było wspólnie wysunąć wnioski co się sprzedaje i po jakich słowach kluczowych. Wtedy można coś byśmy wiedzieli więcej o tym jakie tworzyć prace.
Odpowiedz
(2022-03-01, 23:45:45)SHaiith napisał(a): EDIT: W ogóle już kiedyś miałem taki pomysł, aby zrobić wątek aby każdy wrzucał swoje TOP 10 najlepiej sprzedających się prac na stokach, aby można było wspólnie wysunąć wnioski co się sprzedaje i po jakich słowach kluczowych. Wtedy można coś byśmy wiedzieli więcej o tym jakie tworzyć prace.

Chyba dobrze wiesz dlaczego ten pomysl nigdy nie wypalil, jak sam powiedziales, na dobre zdjecie sklada sie przede wszystkim pomysl.
Odpowiedz
(2022-03-01, 23:45:45)SHaiith napisał(a): EDIT: W ogóle już kiedyś miałem taki pomysł, aby zrobić wątek aby każdy wrzucał swoje TOP 10 najlepiej sprzedających się prac na stokach, aby można było wspólnie wysunąć wnioski co się sprzedaje i po jakich słowach kluczowych. Wtedy można coś byśmy wiedzieli więcej o tym jakie tworzyć prace.

Chyba dobrze wiesz dlaczego ten pomysl nigdy nie wypalil, jak sam powiedziales, na dobre zdjecie sklada sie przede wszystkim pomysl.
Odpowiedz
(2022-03-02, 08:07:00)yuma2 napisał(a): Chyba dobrze wiesz dlaczego ten pomysl nigdy nie wypalil, jak sam powiedziales, na dobre zdjecie sklada sie przede wszystkim pomysl.

Macie racje racje wiem że ten mój pomysł jest dość dziwny i szalony, ale zdjęcia które uważałem za hity nigdy hitami się nie stawały no może zdajcie z Park Guell ale całe dwa tygodnie jeździłem tylko tam na zdjęcia i walczyłem z turystami by zrobić idealne. Prawda była taka że w prostocie był wtedy klucz i sprzedawałem faktury najlepsze potrafiły się pobrać nawet 19 tys razy i były wypozycjonowane pod hasłami gdzie ponad 40 milionów zdjęć jest. Dalej tam są ale nie w pierwszej 10 dlatego taki pomysł by podbić je znowu w rankingu.
Odpowiedz
(2022-03-01, 23:45:45)SHaiith napisał(a):  Czy ktoś z miał kiedyś kontakt z klientem kto wyszukuje i kupuje zdjęcia na stokach? Przeważnie są wkurwieni, że muszą przeglądać setki stron i tysiące zdjęć aby znaleźć te jedno dobre. 

Tak, miałem kilka takich rozmów.  W ostatniej dowiedziałem się, że już im się nie chce szukać i biorą foty z lat poprzednich i wykorzystują ponownie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Poniedziałek gorszy od niedzieli, też tak macie, czy tylko ja zrobiłem coś nie tak? Icon_wink
Odpowiedz
(2022-03-07, 16:10:03)fret napisał(a): Poniedziałek gorszy od niedzieli, też tak macie, czy tylko ja zrobiłem coś nie tak? Icon_wink

miales po prostu dobra niedziele Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Matko jedyna Elka za 8 dolców..to już zeszło na psy Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 86 gości