Ściana płaczu Shutterstock
Bez wiary w to co sie robi zadna rakieta nie wystartuje. Albo sie cisnie mimo wiatru, albo nie ma co sobie zawracac glowy.
Odpowiedz
Weekend jest do d., ale myślę, że już w poniedziałek level 1 zacznie znikać Smile
Odpowiedz
macie już 2 level ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2021-01-02, 22:40:44)GregorK napisał(a): macie już 2 level ? Icon_cheesygrin

hahaha mam ale na video

w sumie to mam gdzies te levele skoro i tak gwarantowane minimum to $0.10 na kazdym levelu, i takich DL mam najwiecej. W 2020 w prawie kazdym miesiacu AS i Envato razem daly lepszy wynik niz SS, takze chyba krol stockow spadnie z tronu w tym roku. Szkoda nerwow
Odpowiedz
Ja pierdzielę sam plankton po $0.1. Za mój tegoroczny urobek mogę już kupić chleb i małe masło także nie jest źle
Odpowiedz
Mam na chwile obecną 14 Dl za równo $4 łącznie
Odpowiedz
No ale czego wy ludzie oczekujecie od tego roku. 1 styczen jest dniem wolnym od pracy, a kolejne dni to weekend. Kto to niby ma kupowac?Smile To chyba oczywiste, ze te kilka pierwszych dni nie bedzie lawiny, bo ludzie w wiekszosci jeszcze nie pracuja.
Odpowiedz
(2021-01-03, 14:09:27)fotek napisał(a): Mam na chwile obecną 14 Dl za równo $4 łącznie

Icon_eek  ależ kosisz ! Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2021-01-03, 15:35:22)celafon napisał(a): No ale czego wy ludzie oczekujecie od tego roku. 1 styczen jest dniem wolnym od pracy, a kolejne dni to weekend. Kto to niby ma kupowac?Smile To chyba oczywiste, ze te kilka pierwszych dni nie bedzie lawiny, bo ludzie w wiekszosci jeszcze nie pracuja.

My to wszystko wiemy Icon_cheesygrin


(2021-01-03, 17:00:51)GregorK napisał(a): Icon_eek  ależ kosisz ! Icon_mrgreen

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen  noooo
Odpowiedz
Fatalnie się ten rok zaczął .. po 3-ch dniach dopiero 3 level .... źle ten rok widzę Icon_sad

https://drive.google.com/file/d/1TXAbB5I...sp=sharing
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 80 gości