Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne
(2013-03-04, 15:01:18)hlynur napisał(a): Byłem pewien że w Maroku siedzisz..............
Na patelni nie powinien być tłuszcz, brzydko się świeci.
Dawno już zauważyłem, że nie używasz sztućców.
Tutaj przydał by się widelec.
Zdjęcie jest monotonne, brak żywszego elementu typu: przekrojony pomidor czy szczypiorek.

Wszystko racja, pomidor jest na innej sesji z tym jajkiem tak samo widelec i nóż.
Tylko ja dziele kadry na dwie części. Przygotowanie posiłku, tzn jak został zrobiony i z czego, oraz na to jak jest podany do zjedzenia. Przy czym pomidor mi tutaj pasował jako dodatek do podania, tak samo sztućce.
Jeżeli już to tutaj by pasowała jakaś łopatka do zdejmowania z patelni jajka, ale nie posiadam takowej pasującej do klimatu, więc nie ma nic.
Co do oleju to celowo patelnia się świeci, sama czarna nie odbijająca światła nie wygląda dobrze, z a drugiej strony jakby była sucha bez oleju to by wyglądała nienaturalnie. Dlatego ten kadr wygląda tak.
Ale faktycznie dla pełniejszego obrazu dorzucę popołudniu kadr z podanym jajkiem, tylko wtedy nie będzie pasował chyba do tematu wątku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-18, 13:32:45
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 09:40:48
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 11:28:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Extra światło w zdjęciach sportowych elbek 7 6 659 2016-05-09, 13:12:14
Ostatni post: bluefilter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości