Jak zrezygnować z wyłączności na Fotolia?
#1
Witam,
dziś po trzech miesiącach "katowania" zdjęć na fotolii chyba dojrzałem do decyzji o poszerzeniu mojej "działalności" na stokach o kolejne agencje.Myślałem ,że jako Fotolia była pierwszą agencją od której zaczynałem to tak zostanie.Ale ostatnie zmiany na Fotolii i brak większego zainteresowania zdjęciami i chociażby sama ciekawość jak to jest na innych stockach pchnęły mnie ,żeby zrobić krok dalej.I dziś jak znajdę trochę czasu to powrzucam niektóre moje zdjęcia do innych agencji.Na IS weryfikację przeszedłem pomyślnie więc mam od czego zaczynać Icon_wink (choć troche przeraziło mnie tam dodawanie słów kluczowych , jakoś mi to nie szło...ale to nie to forum Icon_wink
Ale czy mogę tak po prostu odhaczyć Excl. na fotoli i zacząć wrzucać zdjęcia gdzie indziej?!...chyba nie powinno być problemu.
Jako początkującemu kusiło mnie bycie Excl. bo więkrze prowizje itp ale teraz z punktu widzenia wrzucenia zdjęć i na inne stocki widzę ,że bycha nie ma większego sensu tak tu tkwić z moimi 17$ i moimi zdjęciami (lepszymi i gorszymi i bardziej gorszymi) choć te gorsze na plus będzie można kiedyś sprzedać do darmowej sekcji i już się więcej nie wstydzićIcon_redfaceIcon_mrgreen

Za jakąkolwiek sugestię co do moich poczynań będe dozgonnie wdzięcznyIcon_mrgreen

Pozdr.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jak zrezygnować z wyłączności na Fotolia? - przez ambrozinio - 2009-03-26, 11:09:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak myślicie czy dobrze robię że rezygnuję z całkowitej wyłączności na Fotolii? Kange 6 5 893 2013-05-31, 19:00:54
Ostatni post: kreatorex
  Różne rodzaje wyłączności przy zakładaniu konta? mdd 7 7 582 2010-01-18, 15:05:33
Ostatni post: mdd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości