Jakim przedmiotom nie można robić zdjęć ?
#3
Adiasz napisał(a):jezeli sa wyjatkowe to NIE, jezeli nie zawieraja znakow zastrzezonych i jezeli nie sa jakies wyjatkowe i specyficznie, sa powszechne i nie mozna ich powiazac z producentem/firma etc to TAK

Czy coś jest wyjątkowe to trudno czasem określić
Czy coś jest powszechne też czasem trudno określić (np. coś jest sprzedawane w nieznanej mi ilości w supermarkecie a wygląda tak jakby to było z galerii sztuki; albo masowa sprzedaż wazonów z Indii na bazarach, z tym że każdy wazon inaczej wygląda... )
Czy coś nie wiąże się z jakaś firmą - to też do końca nie wiadomo, jeśli nie ma napisów, to skąd mogę wiedzieć czy jakiś element nie wiąże się z jakaś firmą...

Czyli w rezultacie mam problem dalej z niektórymi zagadnieniami co mogę wystawić a co nie, ale mniej więcej już wiem o co chodzi.
dzięki za odp.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: jakim przedmiotom nie można robić zdjęć - przez BLADE - 2008-02-08, 00:44:12

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy można mieć w naszych głównych bankach zdjęć więcej niż jeden profil? fotoaloja 6 4 887 2013-04-02, 21:05:50
Ostatni post: fotoaloja
  Po jakim czasie pierwsze sprzedane zdjęcie ? teo73 4 3 958 2008-03-14, 09:59:33
Ostatni post: marcel
  Czy w opisach zdjęć można podawać linki ? BLADE 7 5 788 2008-03-04, 21:33:35
Ostatni post: Tomek De

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości