Konkretny bank zdjęć czy wszystkie jednocześnie?
#27
(2010-01-18, 17:30:43)mdd napisał(a): Lezec nie leza, ale z powalajace tez nie sa niestety. Najwiekszy problem, co jak nietrudno zgadnac patrzac na tematyke mam z focusem. Duzo mniejszy z szumem, tym bardziej, ze zwykle odszumiam przynajmniej tlo.
Zastanawiam sie tez nad zmiana szerokiego kata, na jakis ze stabilizacja, ale to juz zupelnie inna bajka i inny dzial. Smile

Nie twierdzę, że są. Zdjęcia mi się podobają nawet bardzo, sam takich jeszcze nie robię, jedno nawet powiększyłem, ten tygrys czy co to, no i tak trochę miałem wątpliwości co do ostrości i chyba na górze szum był (?) ... no ale to już zweryfikują inspektorzy nie ja Smile Tak czy siak, powodzenia.

(2010-01-18, 17:30:43)mdd napisał(a): O btw widzialam Twoje poradniki wczesniej jak szukalam czegos o stockach i tak patrze na zdjecie motyla na reku dodane do ktoregos poradnika i tak sobie mysle, gdzie ja na tym calym stock-boardzie czytalam o takim zdjeciu... Icon_cheesygrin Normalnie pamiec doskonala. Icon_wink

To miło, że nawet w "nibylandii" czytany jest mój blog o niczym. Tak to jest mała uszczypliwość, prosiłbym o jakieś bardziej realne nazwy miejscowości w profilu ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Konkretny bank zdjęć czy wszystkie jednocześnie? - przez rachwal - 2010-01-18, 19:59:37

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własny bank zdjęć + blog lechyu 2 2 940 2017-08-14, 16:26:04
Ostatni post: lechyu
  Jakie oprogramowanie do wysyłania plików na wszystkie stocki? create 3 4 143 2014-11-10, 11:20:11
Ostatni post: alzajac

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości