Jak bedziemy zarabiac po wprowadzeniu waluty euro?
#10
Cytat:Pojawi się jeszcze paru Arcursów, każdy z własnym, nieco innym stylem

toteż cały czas przymierzam się do ostrej ekspansji na IS Icon_cheesygrin

a tak serio, ja raczej daleki jestem od ciemnych proroctw, najlepszy przykład; ledwo parę osób usłyszało że robię zdjęcia a już zrealizowałem dwa zlecenia komercyjne - zdjęcie na kalendarz dla producenta okien oraz dużą sesję dla firmy cateringowej - i co najlepsze mam dwie kolejne oferty; 1 od producenta spożywki na zdjęcia do etykiet - stał współpraca i drugie: uwaga! od spółki kardiologicznej na sesję zdjęciową podczas zabiegu kardiochirurgicznego ! - nieźle co? Icon_biggrin - trochę przypękałem i wstępnie odmówiłem, ale temat jest nadal w toku bo współpracuję stale z tym Klientem. Zapytań od przypadkowych Klientów na zasadzie - czy robicie tez zdjęcia nawet nie liczę ...
ale po co ja to piszę? a no po to żeby poniekąd udowodnić że ktoś zawodowo parający się tym rzemiosłem, mający już wyrobione kontakty w branży reklamowej - ja działam w niej od 10 lat - zresztą na prawdę nietrudno takie kontakty wyrobić - raczej nie może narzekać na zlecenia, przynajmniej ja tak to widzę, w takim przypadku zaczynam rozumieć uśmieszek politowania na twarzach fotografów gdy wspominam coś o istocku czy innych micro i raczej nie spodziewam się ich ekspansji na tych platformach.

co do samej, zwiększającej się liczby zdjęć na stockach - to się w końcu zatrzyma, moim zdaniem w pewnym momencie ci najwięksi postawią jeszcze bardziej na jakość i będzie naturalna selekcja oraz ... jak już pisałem miejsce na kolejny klasyczny micro o wymaganiach fotolii
oczywiście to tylko moje przypuszczenia
o wojnie się nie wypowiadam gdyż w geście protestu przeciwko medialnej eskalacji złych wiadomości całkowicie przerzuciłem się wraz z dzieckiem na MiniMini i Cbeebies Icon_wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak bedziemy zarabiac po wprowadzeniu waluty euro? - przez Tomek De - 2008-11-19, 15:51:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Euro 2012 mathom 25 14 877 2012-05-21, 17:51:48
Ostatni post: max
  Nie będziemy płacić za zamieszczone w magazynie zdjęcia rachwal 1 3 500 2009-08-23, 11:11:36
Ostatni post: robgr85
Icon_cool Euro 2008 rachwal 9 5 904 2008-06-09, 18:16:10
Ostatni post: max
  30 tys. euro za zdjęcia w bikini pani Sarkozy zegarmistrz 0 3 798 2008-01-29, 17:42:44
Ostatni post: zegarmistrz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości