Jak bedziemy zarabiac po wprowadzeniu waluty euro?
#8
Cytat:Pozatym stocki powoli umieraja przez nadmierna ilosc zdjec. Przyszlosc fotografii niestety niezapowiada sie dobrze:-(

stocki nie umrą dopóty dopóki będą chętni na tanie zdjęcia - a takich nie zabraknie, z punktu widzenia biznesu na taką skalę to one tak na prawdę jeszcze na dobre się nie rozkręciły a Ty już prognozujesz ich upadek. Ten rynek jak każdy inny będzie się pewnie trochę zmieniał - jednak każdemu ruchowi wielkiego gracza będzie towarzyszyło pierdnięcie tego mniejszego, przykładowo jeśli IS będzie starał się stawać bardziej ekskluzywnym stockiem, ze zdjęciami nieco droższymi ale wyłącznościowymi to za chwilę pojawi się następny klasyczny micro - w/g mnie tak to będzie właśnie wyglądało

Gdyby stocki miały się skończyć, musiałby się skończyć cały przemysł reklamowy a na to chyba się nie zanosi.

co do euro to osobiście jeszcze nie mam zdania, mam mieszane uczucia - najbardziej ciekawi mnie po jakim kursie zostaniemy przeliczeni. O wyższych pensjach nawet nie chcę słyszeć bo od ładnych paru lat sam sobie wypłacam pensję i jakoś nie widzę specjalnie możliwości podniesienia jej sobie poprzez podwyżkę cen za swoje usługi.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak bedziemy zarabiac po wprowadzeniu waluty euro? - przez Tomek De - 2008-11-19, 11:39:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Euro 2012 mathom 25 15 126 2012-05-21, 17:51:48
Ostatni post: max
  Nie będziemy płacić za zamieszczone w magazynie zdjęcia rachwal 1 3 529 2009-08-23, 11:11:36
Ostatni post: robgr85
Icon_cool Euro 2008 rachwal 9 5 995 2008-06-09, 18:16:10
Ostatni post: max
  30 tys. euro za zdjęcia w bikini pani Sarkozy zegarmistrz 0 3 816 2008-01-29, 17:42:44
Ostatni post: zegarmistrz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości